Сантехніка для кухні - це не тільки необхідність і практичний елемент інтер'єру, але і яскравий нестандартний дизайнерський акцент. Мийки з декоративного каменю є одними з найбільш практичних і довговічних, крім того вони дуже привабливо виглядають. Саме за ці якості кам'яні мийки вибирає все більше покупців.

Для виготовлення кам'яних мийок можуть бути використані наступні матеріали:

Натуральні кам'яні мийки виготовляються саме з цих каменів. У свою чергу, є також штучні аналоги з композитних матеріалів. Зовні вони цілком здатні конкурувати з «оригіналом», і у практичних характеристиках також не поступаються, а інколи навіть перевершують його.

Серед переваг кам'яних мийок дуже важливо відзначити наступні:

  • електробезпека;
  • міцність;
  • зносостійкість;
  • шумоізоляція;
  • гігієнічність;
  • широкий вибір відтінків;
  • простота в догляді.

При виборі мийки враховуйте схему її монтажу, розміри, кількість чаш та інші важливі при експлуатації і установці параметри. До речі, вартість мийки не завжди безпосередньо пов'язана з її якістю, тому будьте пильні і уточнюйте характеристики кожної моделі, яку розглядаєте для покупки.

Штучний або натуральний камінь?

Існує думка, що натуральне завжди краще штучного. З мийками це, мабуть, не так. Натуральний камінь коштує значно дорожче, ніж штучні варіанти, але при цьому не є більш практичним. Тому на мийки з каменю є сенс звертати увагу тільки в тому випадку, якщо це важливо для вашого власного спокою.

Важливо також врахувати, що є мийки, які імітують штучний камінь. Вони бюджетні і добре виглядають, підтримуючи загальний настрій в інтер'єрі, але не призначені для того, щоб ставити на них гарячий посуд. Тому врахуйте, що така мийка буде швидше служити декоративним елементом, аніж практичним, і навряд чи прослужить довго. Визначтеся з тим, які параметри мийки для вас є пріоритетними, і вирушайте до надійного магазину сантехніки для здійснення покупки. А магазин franke-partner.com.ua обов'язково допоможе вам не помилитися у виборі.