Якщо Ви сумніваєтеся, де купити мийку для кухні та якого виробника краще обрати, то високоякісні, довговічні та надійні кухонні раковини від Франке - саме те, що Ви так довго шукали.

Існують такі способи монтажу раковин від Франке:

Накладний. Найбільш бюджетний і простий варіант монтажу кухонної мийки. Вартість самої конструкції та її встановлення приємно здивує кожного охочого обзавестися таким необхідним кухонним інвентарем. Ви можете вибрати накладні раковини в трьох колірних рішеннях: світлий, темний і сріблястий. Для просторих кухонь з білою або кремовою плиткою і світлими меблями найкраще підійдуть мийки Франке пастельних відтінків. Якщо Ваше царство приготування вишуканих страв оформлене в яскравих, помітних і модних тонах, тоді купити мийку Франке чорного кольору - це найраціональніше і найправильніше рішення. Такий колір кухонного обладнання матиме гармонійний вигляд на будь-якій кухні і наповнюватиме домашній інтер'єр затишком і оригінальністю.

Врізний. Цей метод монтажу кухонної мийки знаменитий своїм шикарним виглядом, але високою ціною. Це обумовлено тим, що раковину потрібно монтувати трохи нижче робочої стільниці, щоб вона мала привабливий вигляд, а між зоною готування і мийки не було ніяких зазорів і відступів. Кухонні мийки франке врізного типу монтажу виготовляються з високоякісного і міцного каменю фраграніту, що витримує будь-які температурні і вологі впливи. Підвищена вартість на такий елемент кухонного вжитку цілком доведена розкішним зовнішнім виглядом і довгим терміном служби.

Під стільницю. Такому способу монтування кухонної раковини характерне встановлення цього обладнання у вирізаний заздалегідь отвір стільниці. Плюси: невисока вартість, можливість самостійного встановлення мийки, простота використання. Мінуси: зазори і відступи між робочою поверхнею і раковиною, складність догляду, тривалі заміри стільниці і потрапляння в розмір (при самостійному монтажі).

Також для економії простору можна купити мийку кутової форми. Широкий асортиментний ряд у каталозі від цього виробника здивує різноманітністю вибору кольору, дизайну, матеріалу і кількості додаткових панелей. Кутова раковина, найчастіше, нагадує трапецієподібну форму і має гарний вигляд на кухні.

Якщо говорити про матеріали, з яких створюють такий кухонний шедевр, як мийка Франке, то їх випускають у трьох варіантах:

Існують такі способи монтажу раковин від Франке:

Накладний. Найбільш бюджетний і простий варіант монтажу кухонної мийки. Вартість самої конструкції та її встановлення приємно здивує кожного охочого обзавестися таким необхідним кухонним інвентарем. Ви можете вибрати накладні раковини в трьох колірних рішеннях: світлий, темний і сріблястий. Для просторих кухонь з білою або кремовою плиткою і світлими меблями найкраще підійдуть мийки Франке пастельних відтінків. Якщо Ваше царство приготування вишуканих страв оформлене в яскравих, помітних і модних тонах, тоді купити мийку Франке чорного кольору - це найраціональніше і найправильніше рішення. Такий колір кухонного обладнання гармонійно виглядатиме на будь-якій кухні і наповнюватиме домашній інтер'єр затишком і оригінальністю.

Врізний. Цей метод монтажу кухонної мийки знаменитий своїм шикарним виглядом, але високою ціною. Це зумовлено тим, що раковину потрібно монтувати трохи нижче робочої стільниці, щоб вона мала привабливий вигляд і між зоною готування і мийки не було ніяких зазорів і відступів. Кухонні мийки франке врізного типу монтажу виготовляються з високоякісного і міцного каменю фраграніту, що витримує будь-які температурні і вологі впливи. Підвищена вартість на такий елемент кухонного вжитку цілком доведена розкішним зовнішнім виглядом і довгим терміном служби.

Під стільницю. Такому способу монтування кухонної раковини характерне встановлення цього обладнання у вирізаний заздалегідь отвір стільниці. П

Виберіть свою ідеальну мийку переглянувши відео 👀 👇

ВАЖЛИВО!

Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купляти продукцію Franke в офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"! 

Franke-Partner.com.ua

Офіційний партнер ТОВ Франке Україна!