Сенета Ярослав ФОП – офіційний партнер «Франке Україна»
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0

Духові шафи

Сортування:
По популярності Від дешевих до дорогих

Важливо!

Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купувати продукцію Franke у офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"!

 

Офіційний представник ТОВ Франке Україна!

Franke-Partner.com.ua


Чи варто купувати духову шафу?

Перед тим, як вибирати марку і модель духової шафи, варто задуматися про те, чи потрібна вона вам. Такий пристрій допомагає тим, хто любить запечені страви, приготування на грилі і випічку. Все це набагато краще виходить саме у призначеній для цього духовій шафі. Таке придбання стане незамінним помічником на кухні.

Віртуозні кулінари готують свої найкращі страви саме в духовій шафі. Їжа виходить смачною і просмаженою, часто з хрусткою скоринкою і неповторним ароматом. Балуйте свою сім'ю вишуканими стравами світових кухонь, експериментуйте зі смаками і приправами, пробуйте нові варіанти приготування продуктів і вдосконалюйте свою майстерність разом з вашою новою духовою шафою!

Знайти місце для духової шафи набагато простіше, ніж для повноцінної плити. Розмістити її можна на необхідному вам рівні поруч або окремо від варильної поверхні. Приготування страв стане набагато простіше, коли всі предмети кухонної побутової техніки будуть розташовані в зоні досяжності.

Як обрати духову шафу?

Перш ніж купувати варіант, який сподобався вам зовні, упевніться, що він відповідає технічним критеріям вашого ідеального кухонного помічника. Звичайно, необхідно, щоб духова шафа гармонійно вписалася в інтер'єр кухні, проте для її якісної роботи зверніть увагу на його можливості. Врахувати необхідно наступні параметри:

  • ширина духовок;
  • кількість функцій;
  • дверцята без нагрівання;
  • температурні режими;
  • вбудований таймер;
  • наявність рожна;
  • режим приготування гриль;
  • духова конвекція;
  • зручне очищення;
  • автопідпал (для газу).

Дуже важливо, щоб за духовкою було досить просто доглядати. Це важливо для зручності частого використання. Адже чим простіше відмити духовку, тим більше бажання його використовувати. Спробуйте приготувати кілька страв за рецептами, а далі експерименти почнуться самі собою. Якщо навіть до цього ви не звикли використовувати духовку, повірте, після придбання цього технічного дива ваша рука буде часто до нього тягнутися.

Де придбати духову шафу?

Побутова техніка для кухні обов'язково повинна бути якісною. Тому компанія-виробник грає дуже важливу роль. Франке - це виробник з ім'ям. У всьому світі продукція Franke користується великою популярністю завдяки незаперечній якості і тривалого гарантійного терміну. І ми пропонуємо своїм покупцям придбати побутову техніку Франке.

Сайт franke-partner.com.ua - це інтернет-магазин офіційного партнера виробника, який представляє продукцію швейцарської компанії в Україні. Завдяки прямій співпраці наш сайт пропонує розумну вартість товарів і надає гарантійне обслуговування покупцям. Розміщуйте на своїй кухні найкраще!

Вгору