0Порівняння товарів

11.00 — 22.00  щоденно

✔ Офіційний магазин
Знижка на два товара –7%, на три товара –10%
0
Мій кошик

ХОЛОДИЛЬНИКИ

Холодильники Franke в Україні

Найбільш незамінним предметом побутової техніки в квартирі по праву є холодильник. Саме він відповідає за збереження продуктів харчування і може створити необхідні умови для їх тривалого зберігання. Сучасні «фабрики холоду» наділені безліччю функцій і типів роботи, тому перед придбанням техніки визначіться із тим, що саме вам необхідно. Чітко сформований список побажань допоможе швидко обрати найкращу пропозицію, яка задовольнить усі ваші вимоги.

Виробник Franke пропонує швейцарську якість електронних пристроїв, а також кухонної сантехніки. Завдяки багатому досвіду створення розумних рішень для кухні ми можемо гарантувати високу якість і довговічність кожного з наших товарів. Холодильники від Франке наділені максимумом корисних якостей і відповідають міжнародним вимогам по продуктивності. Їх вирізняють такі особливості, як простота і зручність у використанні, а також ретельно пропрацьована ергономіка для кращої місткості.

Купіть холодильник від Франке – і переконайтеся в тому, що швейцарська якість не має рівних! Для спокою клієнтів холодильники Франке мають п'ятирічну офіційну гарантію від виробника. 5 років – тривалий термін, а значить, ми щиро і безумовно віримо в працездатність і надійність своїх товарів.

Як обрати холодильник?

Як і всі предмети побутової техніки, холодильники мають велику кількість параметрів, в яких варто як слід розібратися перед покупкою. Розмір – одна з перших характеристик, які можна оцінити неозброєним поглядом. Якщо ми говоримо про повноцінний холодильник, а не міні-барі, достатній розмір становитиме від 1,70 сантиметрів у висоту і від 60 сантиметрів завширшки.

Місцезнаходження морозильних камер також може відрізнятися. Їх можна знайти як у верхній, так і в нижній частині холодильної шафи. Однак бувають також моделі з морозильними відділеннями, розташованими збоку – вони мають найбільшу місткість, до п'ятисот літрів. Залежно від власних побажань і індивідуальних смаків варто звертати увагу на ті чи інші варіанти.

Системи розморожування – дуже важливий параметр. Існують такі опції:

  • крапельна – для розморожування льоду, що збирається на задній стінці холодильника;

  • «No Frost» – особливий мікроклімат для збереження продуктів без утворення льоду;

  • «Full no Frost» – безморозна техніка з роздільним принципом відтавання випарника.

Крім цих параметрів, є також інші особливості, не менше варті уваги потенційного покупця. Однак після оцінки цих властивостей, перше враження про агрегат вже можна скласти.

Вбудовані або окремо розташовані моделі?

Так як холодильник займає досить багато місця, дуже важливо розуміти, який розмір поміститься у вашій кухні. Частково вирішують питання невеликого простору вбудовані опції, які можна розмістити як би «всередині» меблів. Це зручно і виглядає дуже естетично. Однак для такого підходу необхідно підбирати одне під інше (або меблі під холодильник, або навпаки).

Вбудований предмет інтер'єру буде займати значно менше місця і краще впишеться в обстановку. Крім того, часто він має спеціальне надійне кріплення до меблів, щоб стабільно стояти на своєму місці. Також зверніть увагу, що вбудовані високі холодильники виглядають дуже стильно, а місця займають небагато.

Якщо ж у вас велика кухня, можна звернути увагу і на окремо розташовані варіанти. Такий холодильник зручно поставити окремо від робочої зони кухні або «прилаштувати» поруч, не вбудовуючи в меблі. У питанні розміщення агрегату головне – особисті побажання і власний комфорт. Розгляньте також опції з декількома дверцятами. Це дозволить добиратися до окремого відсіку холодильника, не відкриваючи всі продукти.

Додаткові опції

Шум – не пріоритетний показник у виборі холодильника. На сучасному ринку є особливі стандарти рівня шуму, які зобов'язані дотримуватися виробники. Тому зазвичай цей шум становить менше 45 Дб. І якщо виробники знижують цей рівень на кілька пунктів, ціна агрегату значно зростає, а його продуктивність від цього не змінюється. Крім того, ніякої шкоди людині шум в 45 Дб не несе.

Однак все ж є можливості, пропоновані магазинами під час продажу холодильників, які можуть зробити вашу роботу з ним приємніше:

  • швидке охолодження камери дозволить за кілька хвилин охолодити продукти або напої;

  • швидка заморозка – кращий спосіб зберегти природний смак продуктів;

  • в режимі «Відпустка» холодильник буде споживати мало електрики і знизить продуктивність.

Кожен холодильник Franke зроблений з використанням найнадійніших механізмів, тому служить своїм господарям довгі роки. При цьому в залежності від обраного варіанту, ви зможете насолодитися однією або кількома додатковими опціями, які спрощують роботу з агрегатом.

Де купити холодильник Franke?

Зручність покупки такого роду пристроїв полягає у тому, що в наш час існують як фізичні магазини, де можна подивитися і оцінити на дотик запропоновані опції, так і інтернет-продавці, готові здійснити доставку вашого замовлення за вашою адресою у зручний для вас час. При цьому всі гарантійні зобов'язання залишаються дійсними, тому покупка може вважатися безпечною.

Однак перш ніж здійснювати покупку холодильника від Франке на сайті, переконайтеся, що працюєте саме з офіційним дилером. Замовляючи товар у нас, ви можете бути впевнені в оригінальності пристроїв і міцності гарантійних домовленостей. Завдяки відповідальному підходу до справи наш сайт має таку кількість позитивних відгуків.

Зручний каталог продукції дозволяє вибирати холодильники, морозильні і холодильні камери швидко і комфортно. На сайті ви знайдете детальний опис кожного варіанту, оцінку користувачів, інформацію про діючі акції та вартості. Також кілька опцій, між якими ви не можете вибрати, можна додати до списку порівняння – це дозволить наочно побачити різницю і прийняти рішення. Оформлення замовлення на сайті із вказанням необхідної інформації займе не більше 5-ти хвилин. Бажаємо вдалих покупок!

Сортування:
Відображення:
Вгору