Сенета Ярослав ФОП – офіційний партнер «Франке Україна»
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Кухонні витяжки Franke

Сортування:
По популярності Від дешевих до дорогих

Важливо!

Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купувати продукцію Franke у офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"!

 

Офіційний представник ТОВ Франке Україна!

Franke-Partner.com.ua


Кухонні витяжки Franke

Якісна і потужна витяжка – необхідна деталь для будь-якої кухні, оскільки запахи, пара і дим, які утворюються в процесі приготування їжі, обов'язково повинні видалятися. Вашій увазі, витяжки Львів ТМ Franke – пристрої, які швидко і ефективно справляються зі своїм завданням.

Основні особливості - кухонні витяжки Львів

В залежності від моделі, кухонні витяжки Львів Франке мають від трьох до восьми швидкостей роботи. Тому, в залежності від ситуації, користувач може вибрати будь-яку з них. Приміром, якщо повітря не сильно забруднене, можна використовувати менш інтенсивний швидкісний режим. А якщо буде потрібно швидке очищення повітря, тоді можна застосувати саму інтенсивну швидкість.

Всі кухонні витяжки даної ТМ оснащені вугільними фільтрами, які підлягають періодичній зміні. В пристроях присутній спеціальний датчик, який сигналізує про необхідність заміни фільтрів.

Кухонні витяжки здатні працювати в різних режимах — звичайний витяжний режим та режим циркуляції, коли забруднене повітря проходить через спеціальний фільтр і повертається очищеним назад.

У пристроях присутня функція затримки вимикання: через тридцять хвилин роботи вентилятор пристрою вмикається самостійно. Крім того, доступний безперервний вентиляційний режим, який дозволяє завжди підтримувати на кухні свіже і чисте повітря.

Деякі моделі мають пульт керування, а також цифровий дисплей з сенсорним управлінням режиму роботи.

Завдяки системі Easy-Fit System, установка витяжки неймовірно проста, навіть після монтажу, розміщення пристрою можна регулювати, як по висоті, так і по горизонталі.

Переваги кухонних витяжок Franke

Кухонні витяжки Львів Franke відповідають всім необхідним показникам, та мають цілий ряд переваг:

1. Широкий модельний ряд, що надає можливість підібрати варіант, який ідеально підійде під габарити і особливості кухні.
2. Міцний матеріал корпусу, що не деформується і не іржавіє.
3. Оснащення, економними галагеновими лампами.
4. Можливість роботи в декількох базових режимах - відвід і рециркуляція.
5. Наявність високоефективних фільтрів, які абсорбують безліч шкідливих речовин.
6. Знижений рівень шуму.
7. Офіційна гарантія від виробника.
Якщо Вас цікавить питання, де можна придбати таку продукцію компанії Franke, як витяжки Львів, то Ви звернулися за правильною адресою. Наш інтернет-магазин реалізує телескопічні, вбудовані, пристінні, Т-подібні, нахилені, острівні та кутові витяжки цієї марки. Прямо на сторінках нашого сайту Ви знайдете опис кожної представленої моделі та її вартість. Оформити замовлення в нас можна дуже швидко, не відходячи з дому.


Вас також можуть зацікавити популярні запити:

franke partner | купити мийку на кухню | дозатор на кухню | мийка з нержавіючої сталі

Вгору