Сенета Ярослав ФОП – офіційний партнер «Франке Україна»
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0

Аксесуари для витяжок

Сортування:
По популярності Від дешевих до дорогих

Аксесуари для витяжок

Витяжка - дуже корисний елемент побутової техніки, що дозволяє повноцінно вирішувати питання неприємного запаху на кухні. Однак, як і будь-яка техніка, витяжка час від часу може виходити з ладу через зношування комплектуючих або тривалої експлуатації. У такі моменти на допомогу приходять аксесуари для витяжок.

Частою причиною несправної роботи витяжки може бути засмічений фільтр, який вимагає заміни. Цей аксесуар можна придбати окремо - таким чином, не доведеться міняти всю витяжку, а буде достатньо установки конкретної комплектуючої частини. Фільтри найчастіше продаються в магазинах побутової техніки, саме там, де можна придбати витяжку.

Крім цього аксесуару, для витяжок купують декоративні кожухи, за якими ховається функціональна і менш приваблива частина предмету техніки. Кожухи бувають різного розміру і часто виготовляються для конкретної моделі витяжки. Завдяки такій деталі вентиляційна труба ховається за нейтральним декоративним елементом і не псує зовнішній вигляд кухні.

Рамка для витяжки - ще один корисний аксесуар. Рамки використовуються не для всіх типів витяжок, а тільки для певних моделей, в яких передбачена ця деталь. В ході експлуатації вона може зношуватися і втрачати свій презентабельний зовнішній вигляд. Тому заміна цього аксесуару може швидко перетворити пристрій.

Витяжки та аксесуари Франке

Виробник грає величезну роль у техніці, яку ви використовуєте. Репутація, якість використовуваних комплектуючих, кваліфікація майстрів і обладнання, при застосуванні якого створюються предмети інтер'єру, - все це має прямий вплив на остаточний результат. Компанія Franke вже багато років лідирує на ринку виробництва і продажів кухонної сантехніки і побутової техніки.

Компанія-виробник побутової техніки для кухні Franke подбав про те, щоб надати споживачеві не тільки саму техніку, а й всі необхідні комплектуючі. Придбали витяжку від Франке? Тепер вам не потрібно шукати, де ж знайти аксесуари для неї - компанія все передбачила заздалегідь.

Де замовити аксесуари Франке?

Популярність компанії настільки широка, що продукція представлена практично у всіх країнах світу. Однак не всі продавці Франке пропонують справжні товари. Щоб купувати оригінальну сантехніку і техніку Franke, дуже важливо вибрати партнера компанії, який безпосередньо співпрацює з виробником. Таким є franke-partner.com.ua. Всього за кілька хвилин на сайті ви зможете зробити замовлення і оформити доставку на потрібний вам адресу. Обладнайте свою кухню кращою технікою разом із швейцарською компанією Franke!

Вгору