Сенета Ярослав ФОП – офіційний партнер «Франке Україна»
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0

Подрібнювачі харчових відходів

Сортування:
По популярності Від дешевих до дорогих

Важливо!

Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купувати продукцію Franke у офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"!

 

Офіційний представник ТОВ Франке Україна!

Franke-Partner.com.ua


Утилізація відходів за лічені хвилини?

Подрібнювачі харчових відходів Franke надзвичайно легкі та потужні. Виберіть один із наявних в асортименті подрібнювачів та відчуйте максимальну продуктивність. Прибирання стає набагато простішим з легкими та потужними системами утилізації відходів Franke. Тепер ви можете безпечно та гігієнічно мити посуд.

Відходи більше не залишаються у кошику для сміття, де викликають неприємний запах, розповсюджують шкідників та покриваються бактеріями. Безпека, зручність і продуктивність є найважливішими характеристиками кожної системи утилізації відходів Franke. В нас є диспоузер для кожної сучасної кухні.

 


 

Що робить подрібнювачі харчових відходів Franke такими чудовими?

Перегляньте наше нове відео, щоб дізнатися, як працюють диспоузери Franke Turbo Elite!

Подрібнювачі харчових відходів Franke

Ми звикли сортувати більшість речей в своєму житті. Від електронних листів до речей перед пранням. Це зручно і дозволяє нам економити час та зусилля, а часто і гроші. Для приготування свого наступного кулінарного шедевру ми сортуємо продукти: рибу, м’ясо, овочі, прянощі, тощо. Кожна нотка смаку та аромату доповнює одна одну. Але що робити з залишками цього букету смаків і ароматів після обробки? Світова практика також рекомендує сортувати відходи за допомогою сортерів та утилізовувати не виходячи з дому з допомогою подрібнювачів харчових відходів, або диспоузерів.

 

                               

 

Легкий монтаж

Змонтувати подрібнювач в кухонну мийку в більшості випадків можна самостійно, без допомоги професіоналів. Щоб встановити прилад, потрібно закріпити фланець за допомогою трьох болтів, вставити корпус подрібнювача та трохи провернути. Все, далі лише з'єднати перелив та злив з каналізаційною системою

 

Технологія BIO SHIELD

Внутрішні елементи подрібнювача мають спеціальну антибактеріальну обробку, яка запобігає розвитку бактерій, що є основним джерелом неприємних запахів. За належної експлуатації подрібнювач не продукуватиме запахи на кухні.

 

Torque Master

Електричний мотор розвиває достатній крутний момент, щоб подрібнити навіть найміцніші рештки! Функція автореверсу, якою обладнані подрібнювачі інших виробників, просто не потрібна.

 

Мотор з постійними магнітами

Мотори з постійними магнітами мають вищу швидкість (до 2800 об/хв на відміну від індукційних моторів, які розганяються до менш, ніж 1500 об/хв) та розвивають максимальний крутний момент відразу після запуску, не потребуючи часу для виходу на максимальний крутний момент.

 

Надійність на вашій кухні

Завдяки нашим подрібнювачам ви зменшите кількість відходів, що зберігаються, а значить, зменшите викиди відпрацьованих газів під час їх транспортування. Перевірте і переконайтесь самі!

 

 


Вас також можуть зацікавити популярні запити:

магазин franke | купити витяжку | кухонні мийки | витяжка острівна

Вгору