Запрошуємо до взаємовигідної співпраці творчих дизайнерів (архітекторів), висококваліфікованих виконробів, кухонні салони та талановитих менеджерів з продажу техніки! Ми прагнемо розвивати стабільні партнерські відносини та гарантуємо вам відповідальність і порядність на всіх етапах нашої спільної діяльності.

Щоб забезпечити тривалу і плідну співпрацю, ми зобов'язуємося надавати вам повну інформацію про нашу продукцію Franke. Зможете ознайомитися з асортиментом за допомогою консультацій, каталогів і наборів зразків. Запрошуємо вас відвідати наш фірмовий магазин, де ви зможете побачити та відчути наші товари наживо. А щоб ваші проекти не залежали від доступності продукції, ми гарантуємо постійну наявність всього асортименту на нашому складі.

Наша команда готова розглянути ваші умови співпраці. Завжди можете зв'язатися з нами для отримання відповідей на ваші питання. Ми вдячні за вашу довіру і зобов'язуємося витрачати всі можливості, щоб наша спільна діяльність була не тільки прибутковою, але й ефективною.

Чому обирати нас:

— Гарантія наявності всього асортименту товару на нашому складі.

— Офіційна та надійна підтримка від нас у вирішенні будь-яких питань.

— Краща цінова пропозиція на товари офіційного походження.

Долучайтеся до нашої співпраці, і разом ми створимо успішні та вражаючі проекти!

Viber, WhatsApp, Telegram 

097 7 900 900

Важливо

Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купувати продукцію Franke у офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"!

Офіційний представник ТОВ Франке Україна!

Franke-Partner.com.ua