Гармонія, натхненна природою

 

Місто настільки ж динамічне, наскільки й багатолюдне, Сан-Паулу сповнене енергії та натхнення. Натхненна яскравими муралами, що прикрашають будівлі, історичною архітектурою та багатою природою, яка його оточує, місцева мешканка Сан-Паулу Джованна створила дім, який об'єднує ці багаті впливи разом, створюючи гармонійний простір.

 

 

🟥 Дім мрії Джованни

 

"Я хотіла віддати шану природі і перенести її в свій дім, щоб контрастувати з бурхливим містом за вікнами"

 

Джованна

Генеральна директорка

косметичної компанії

 

Будинок Джованни в районі Морумбі з видом на річку та міст Октавіо Фріас де Олівейра одразу випромінює атмосферу спокою та краси. Це відчуття посилюється завдяки нейтральним тонам і натуральним матеріалам, які використані у всьому будинку. М'які дерев'яні меблі чудово доповнюють озелення, створюючи повітряний простір, сповнений світла.

 

🔴 Духова шафа Mythos FMY 99 P XS / 🔴 Кавомашина Mythos FMY 45 CM XS / 🔴 Шухляда для підігріву посуду Mythos FMY 14 DRW XS

 

🔴 Мийка з Фраграніту Mythos FSG 611-88 чорного матового кольору / 🔴 Змішувач Pescara L Semi-Pro кольору хром

 

З акцентом на ароматичні трави, традиції та її любов до їжі, кухня викликає захоплення, з яскравим простором та грайливими елементами. Зелена керамічна плитка покриває робочу поверхню, яку підкреслює чорна духова шафа та чорна мийка з Фраграніту. Гойдалка додає кухні вигадливого відтінку, де доньки Джовани можуть спостерігати за тим, як вона готує їжу. А дерев'яні маски племені, які прикрашають стіни, вшановують її спадщину та роблять приміщення кухні більш яскравим.

 

🔴 Варильна поверхня Mythos FMY 808 I FP BK

 

 🔴 Змішувач Pescara L Semi-Pro кольору хром

 

 

У цій столиці інновацій та технологій будинки старих кавових баронів переплітаються з модерністським стилем Оскара Німейєра. На кожній вулиці старого центру міста є прихована архітектурна перлина, яка тільки й чекає на те, щоб її відкрили. Яскрава музична та мистецька сцена наповнює Сан-Паулу енергією та надає захоплюючі можливості для творчості, а також свіже дизайнерське натхнення, яке ви можете втілити у своїй оселі.

Район Морумбі, Сан-Паулу

Знайомство з Джованною

 

Джованна - 39-річна власниця бізнесу та підприємець в косметичній індустрії. Вона одружена з Карлосом і має доньок-близнючок, Анну та Аніту, яким по 6 років. Від своєї бабусі вона успадкувала рецепти та прийоми стародавньої бразильської культури куранди, які вона використовує як основу для натуральної косметики та засобів догляду за тілом своєї компанії. Проте Джована досі вважає, що найкращі ліки - це смачна їжа. Вона пишається тим, що є бразилійкою, та звісно має слабкість до Пеле та бразильської збірної з футболу.

Посилання на джерело

https://www.franke.com/ua/uk/home-solutions/design-inspiration/sao-paulo.html