Велич історичного паризького будинку

Уже багато століть Париж — Місто світла — є осередком потужного впливу на культуру, стиль життя, економіку, політику й літературу. У його центрі розташований квартал Маре — збережений середньовічний район із вузькими брукованими вуличками, таємничими двориками та тихими садами. Це колишній район аристократії: тут мешкали відомі діячі, зокрема письменник Віктор Гюго. Тепер же Маре прихистив найкращі художні галереї та музеї. Тут ми бачимо, як місцевий дім черпає нескінченне натхнення у своєму оточенні.

 

 

🟥 Будинок мрії Жульєт

 

«Життя в історичному будинку в середмісті Парижа дарує вам можливість створити щось справді особливе та унікальне в цьому величному просторі».

 

Жульєт

Письменниця

Високі стелі, ліпнина, паркетна підлога та великі просторі кімнати роблять цей сімейний особняк XVIII століття справжнім будинком мрії. Історичний простір, доповнений чіткими та класичними меблями, освіжають елегантні штрихи.

Величні інтер'єри, наповнені квінтесенцією паризького шарму, занурені в історію - Жульєт шукала кухню, яка б відповідала красі її будинку, але була оснащена сучасними елементами та комфортом для сучасного життя та дозвілля.

Зважаючи на те, що оригінальні риси будинку залишилися недоторканими, Жульєт потребувала дизайну кухні та преміальних поверхонь, які б доповнювали поточний інтер'єр і мали такі ж позачасові якості та чудову майстерність.

 

🔴 Індукція з інтегрованою витяжкою FMY 839 HI

 

bxm🔴 Мийка Mythos BXM 210/110-68 / 🔴 Змішувач Eos Neo з витяжним виливом / 🔴 Дозатор миючих засобів Atlas

 

а🔴 Духова шафа Mythos FMY 99 HS XS / 🔴 Вбудована кавомашина FMY 45 CM XS / 🔴 Холодильна шафа для вина FMY 24 WCR XS / 🔴 Шухляда для підігріву посуду FMY 14 DRW XS

 

Стилізація класичного атмосфери за допомогою вінтажних елементів дизайну

 

Парижани дійсно знають, як "смакувати життям", живучи елегантно серед вишуканої архітектури, визначних пам'яток і бурхливої культури. Статус Парижа як столиці дизайну відчутний: кожен район наповнений історичними елементами, змішаними з найкращими зразками класичної естетики - культурна спадщина, що знайшла своє відображення в будинках у кварталі Маре.

Маре, Париж

Жульєт

Познайомтеся з Жульєт, 55-річною письменницею, уродженкою Парижа. Її бачення свого будинку полягає в тому, щоб продемонструвати його історію та надати йому свіжого вигляду. Вона живе на останньому поверсі родинного будинку 18-го століття за сто метрів від Центру Помпіду на околиці району Маре. Вона має ступінь з філософії Сорбонни, а її книги перекладені 16 мовами. Вона завжди була закохана у тренди нульових років Vague і французьке кіно, колекціонує все, що стосується 80-х, і насолоджується великими французькими музикантами від Брассенса до Генсбура, а також новими напрямками, такими як Agar-Agar і Grand Blanc. Коли вона запрошує друзів, її кухня перетворюється на шумне кафе з сидром, сиром і шампанським.

Посилання на джерело

https://www.franke.com/ua/uk/home-solutions/design-inspiration/paris.html