Сенета Ярослав ФОП – офіційний партнер «Франке Україна»
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Варочні поверхні

Сортування:
По популярності Від дешевих до дорогих

Важливо!

Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купувати продукцію Franke у офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"!

 

Офіційний представник ТОВ Франке Україна!

Franke-Partner.com.ua


Варочні поверхні Franke

Варочні поверхні  - це вид побутової техніки, без якої не обійдеться жодна домашня чи професіональна кухня. На сьогоднішній день найбільш популярними є газові, індуктивні та склокерамічні поверхні, і кожна з них має свої переваги і недоліки.

Газові варочні поверхні

З назви даного типу поверхонь очевидно, що вони працюють на газу, тому їх використання має обмеження в деяких приміщеннях, а також обов’язковою умовою є наявність централізованого газопостачання. Всі вони обладнані решіткою з нержавіючої сталі, яка не пошкоджується при високих температурах.

Головною перевагою газових поверхонь вважається  економічність їх використання, так як газ набагато доступніший за електроенергію, на якій працюють інші представлені моделі.

Індуктивні варочні поверхні

Незважаючи на дещо більшу вартість, індуктивні поверхні – це найбільш економічні поверхні, що працюють на електроенергії. Завдяки сучасним технологіям, поверхня розпізнає зону, на якій встановлений посуд и нагріває виключно зайнятий простір. Завдяки цьому при активному використанні є можливість значно зекономити на оплаті комунальних послуг.

Більшість індуктивних варочних поверхонь обладнані простим и інтуїтивно зрозумілим сенсорним керуванням.

Невеликою недоліком є те, що для роботи з індуктивними  поверхнями необхідній спеціальних посуд. Проте це не є проблемою, тому що його можна вільно придбати по не надто високій вартості.

Склокерамічні варочні поверхні

Незважаючи на зовнішню схожість з індуктивними, склокерамічні поверхні мають дещо інший принцип дії. В процесі роботи нагріваєтеся не тільки зайнята область поверхні, а вся конфорка. По цій причині вони не являються економічними.

Однак в порівнянні с індуктивними, склокерамічні поверхні мають більш доступну ціну, а при не надто частому і активному використанні можуть стати досить непоганою альтернативою.

Склокерамічні і індуктивні варочні поверхні мають ще одну важливу перевагу перед газовими – простота експлуатації і очищення. Завдяки тому, що поверхні не закриті сталевою сіткою а також мають скляне покриття, для їх очищення після приготування їжі досить лиш витерти.

Переваги варочні поверхні Franke

В каталозі нашого магазину представлений великий вибір поверхонь для приготування від компанії Franke. Вказаний виробник має чудову репутацію не тільки в Україні, а і в Європі. Завдяки сучасним італійським технологіям і контролю якості продукції на кожному етапі виготовлення, варочні поверхні Franke є одними з кращих в світі.

Завдяки тому, що наша компанія є офіційним представником Franke в Україні, у нас Ви можете придбати поверхні по мінімально можливій ціні с доставку у всі регіони країни.


Вас також можуть зацікавити популярні запити:

franke каталог | витяжка franke | мийка franke | мийка нержавіюча

Вгору