Сенета Ярослав ФОП – офіційний партнер «Франке Україна»
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Посудомийки Franke

Сортування:
По популярності Від дешевих до дорогих

Важливо!

Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купувати продукцію Franke у офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"!

 

Офіційний представник ТОВ Франке Україна!

Franke-Partner.com.ua


Більше не потрібно стояти біля мийки

Ми знаємо, як вам набридло витрачати дорогоцінні вільні хвилини на миття посуду. Для того щоб присвячувати час тільки улюбленим справам, інженери придумали посудомийні машини. Цей пристрій виконає всю роботу з миття посуду за вас, повертаючи тільки готові чисті блюдця і чашки. Приголомшливо, чи не так?

Раніше посудомийна машина була нікому не відомим дивом техніки, яке могли собі дозволити лише обрані. Сьогодні ж «посудомийка» доступна всім бажаючим. Залежно від функцій пристрою, необхідних для вашого комфортного використання, а також класу апарату, його виробника, матеріалу виготовлення та інших параметрів можна вибрати відповідну модель.

Причин придбати собі посудомийну машину достатньо: миття посуду може відбуватися, навіть коли вас немає вдома; не обов'язково мати гарячу воду; посудомийна машина скорочує кількість використовуваної для миття посуду води (в порівнянні з ручним миттям); дозволено використання інтенсивних миючих засобів; полоскання відбувається за високих температур, що дозволяє змити миючий засіб повністю.

Що необхідно враховувати для вибору?

По-перше, дуже важливо розібратися з розмірами посудомийних машин. Стандартних видів посудомийки вистачає на 10-13 посудних комплектів. Вони можуть обслужити сім'ю з чотирьох-п'яти осіб. Вони часто мають велику кількість додаткових функцій і режимів миття. Більш вузькі машини можуть обробляти від 8-ми до 10-ти комплектів. Але є варіанти ще компактніше - для миття менше 8-ми комплектів посуду. Вони чудово підходять для невеликої молодої сім'ї.

Існують різні види посудомийних машин:

  • вбудовані (частково і повністю);
  • свободностоящие.

Також врахуйте споживану потужність посудомийних машин. Існують спеціальні економічні моделі, мета яких - мінімізувати витрати електроенергії. Наприклад, машини класу «А» знижують витрату енергії на 30%, якщо порівнювати зі схожою машиною класу «С». Якщо вибирати більш дорогі моделі, їх функціонал помітно розширюється: з'являються функції інтенсивного миття, миття крихкого посуду, а також швидка мийка.

Купівля посудомийної машини Franke

Одним з найбільш відомих виробників сантехніки, а також побутової техніки для кухні в світі є швейцарська компанія Франке. Купувати посудомийну машину цієї марки бажано в магазинах офіційних партнерів виробника. Тільки в цьому випадку ви гарантовано отримаєте оригінальний товар, а також можливість ремонту в гарантійний термін. Сайт franke-partner.com.ua - зручний спосіб придбання посудомийної машини Франке в Україні.

Вгору