Матеріали для виготовлення мийок

Разюче інноваційний

Будучи ексклюзивним матеріалом компанії Franke Tectonite® (Тектонайт) надає величезну перевагу у сфері застосування синтетичних матеріалів. Його основою є матеріал зі скловолокна та поліестерних смол, що забезпечує мийці вражаючу ударостійкість. Особлива унікальна текстура покриття надає мийці вигляд натурального матеріалу. 

Завдяки його унікальній текстурі та приголомшливому, схожому на граніт зовнішньому вигляду композитні мийки з Tectonite® (Тектонайт) доступні в різноманітних мінімалістичних варіантах виконання та кольору.

Корисно знати: Tectonite® (Тектонайт) може на 100% використовуватися як вторсировина.

Усі мийки з інноваційного матеріалу Tectonite® виробляються на високотехнологічному суперсучасному європейському заводі Franke в Словаччині. Матеріал є екологічно чистим продуктом високих технологій, мийки сертифіковані згідно з європейськими нормами безпеки та стандартами EN13310:2003-04 для кухонних мийок.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Надзвичайно ефективний

Ви можете, абсолютно не хвилюючись, поставити на свою мийку гарячу сковорідку або каструлю, так як тектоніт здатний витримувати вплив високої температури аж до 300°C.

І оскільки Tectonite® (Тектонайт) має невелику масу, він у багато разів стійкіший до зовнішніх впливів і ударів, ніж аналогічні матеріали. Тому, якщо ви впустите на нього будь-який предмет, на ньому з меншою часткою ймовірності з'являться будь-які відколи або пошкодження.

 

Винятково зносостійкий

Мийки з матеріалу Fragranite® надзвичайно елегантні та надають природного вигляду вашій кухні. Оброблений нами граніт вирізняється ніжним блиском, він теплий на дотик. Поверхня чудово текстурована, але при цьому не має пор, що забезпечує її високі гігієнічні властивості. Що складається з 80% кварцу та 20% надзвичайно твердої акрилової смоли, зносостійкий граніт від Franke даруватиме вам свою красу протягом усього життя.

Усі мийки з інноваційного матеріалу Fragranite® виробляються на високотехнологічному суперсучасному європейському заводі Franke у Словаччині. Матеріал є екологічно чистим продуктом високих технологій, мийки сертифіковані згідно з європейськими нормами безпеки та стандартами EN13310:2003-04 для кухонних мийок.

Оптимально для активних родин

Кухні без бактерій. Чистота - це необхідна складова кожного рецепта. Саме тому мийки з фраграніту містять антибактеріальний захист Sanitized®. Іони срібла скорочують розмноження бактерій до 99%, забезпечуючи гігієнічність і легкий догляд. Водночас граніт залишається стійким до утворення плям і впливу високих температур аж до 536° F (280° С).

Надзвичайно ефективні

Невипадково 70% мийок по всьому світу зроблені з нержавіючої сталі. Вона має дуже гарний вигляд на будь-якій кухні. Ба більше, цей корозійностійкий матеріал не абсолютно позбавлений поверхневих пір, що зумовлює простоту його чищення і високий ступінь гігієнічності. Також на нержавіючій сталі, при контакті з киснем, утворюється пасивний захисний шар, який постійно оновлюється. Вона витримує вплив екстремальних температур і, нарешті, що не менш важливо, вона не схильна до іржавіння.

Унікальний склад

Нержавіюча сталь може бути різною. Нержавіюча сталь Franke має дуже високий вміст нікелю і хрому, що робить її однаково стійкою як до впливу високої, так і до впливу низької температури.

Точність, яку можна побачити

Використання тільки високоякісної нержавіючої сталі дає нам змогу створювати мийки великого розміру з одного листа металу з мінімальними слідами обробки. Завдяки цьому ваша мийка має більш привабливий вигляд.

Як нам вдається домогтися такого красивого оздоблення поверхні

Тоді як багато інших виробників використовують листи нержавіючої сталі, що вже пройшли полірування, ми поліруємо наші мийки тільки після того, як вони будуть виготовлені. Таким чином, кухонна мийка зберігає свій привабливий блиск довше і з часом на її поверхні утворюється патина, що притягує погляд.

Довічний термін служби

Fraceram® (кераміка) - це абсолютно натуральний, винятково елегантний і разюче практичний матеріал. Крім того, ми надаємо йому брудовідштовхувальних властивостей методом оздоблювального полірування, щоб можна було видалити будь-які забруднення, сліди чаю або плями червоного вина звичайним мильним розчином. Ви будете плекати свою керамічну мийку рік за роком.

Як виготовляють керамічні мийки

Рідка кераміка, що складається з кварцу, білої порцелянової глини та каоліну, впорскується під високим тиском у форму. Перед тим, як вона висохне, згладжуються нерівності поверхні за допомогою м'яких губок і за допомогою води створюється гладка поверхня. Потім виконуються отвори для арматури змішувача. Після цього має пройти ще кілька днів, щоб великогабаритна керамічна мийка висохла при кімнатній температурі. Остаточне сушіння відбувається при температурі 320° F (320° С), на що йде близько 40 годин. І нарешті, після цього мийку обпалюють ще протягом 20 годин у тунельній печі за температури 2200° F (1204° С). На кожному етапі кожна мийка піддається найсуворішому контролю досвідченими експертами з метою створення продукції, що відповідає найвищим вимогам споживачів.

Кольори, створені з вогню

Після сушіння знову видаляються вручну всі нерівності мийки, після чого на її поверхню методом напилення наноситься остаточний шар глазурі. Товщина глазурі і безперервність кольору ретельно контролюються з метою отримання рівномірної і гладкої поверхні.

 

 

Відповіді на найбільш поширені запитання

Його монтують над зливом; він забезпечений дрібною решіткою, щоб не пропускати в стічну трубу великі частки відходів. Посередині клапана розташована кнопка; натиснувши на неї, ви приводите його в положення, за якого вода перестає проходити через отвір для стоку. Щоб злити воду, потрібно відтягнути кнопку вгору. Вона розташована приблизно на одному рівні з дном мийки і не заважає ставити туди посуд. Ціна вентеля, як правило, вже входить у вартість мийки.

Керуючу ручку вентиль-ексцентрика 3½ або клапана-автомата монтують поруч зі змішувачем або на протилежному від нього боці мийки. Механічний привід до замикаючої заслінки клапана активується під час повороту ручки, і залежно від напрямку руху останньої зливний отвір відкривається або закривається. Тепер не потрібно опускати руку в мийку, наповнену гарячою або брудною водою, щоб знайти кнопку її спуску,- адже зливом управляє ручка, що знаходиться на бортику чаші. У деяких моделях клапан-автомат входить у комплект до мийки (і початкову його вартість). У низці випадків під час купівлі мийки можна замінити вентиль 3½ на вентиль-ексцентрик 3½, доплативши при цьому
Ще один аксесуар для мийки - відкрита зверху неглибока ємність з отворами на дні, а іноді й з боків. Найчастіше має прямокутну форму. Коландер застосовують як друшляк. У ньому також добре промивати фрукти, ягоди, зелень або складати туди вимиті ложки та виделки. Під час оброблення та нарізання продуктів коландер зручно використовувати як ємність для відходів, тим паче, якщо останні містять сік або воду: рідина встигне стекти в раковину, перш ніж сміття викинуть у відро...
Якщо в мийці є тільки одна чаша, але вона доволі містка, стануть у пригоді дві накладні секції, в одній з яких замочують посуд, а в іншій сушать його Сітчасту металеву конструкцію з тримачами для тарілок ставлять на рифлене крило мийки або в раковину. Використовують її в тому разі, якщо вимитий посуд зберігають не над мийкою. Кошик зазвичай вміщує 8-12 тарілок. Іноді сушаркою слугує сітчастий піддон із секцією для тарілок і отвором під склянку, в який під час миття посуду складають чисті столові прилади. Такий піддон встановлюють на кут чаші мийки.
Усі мийки Франке постачаються з розташуванням чаші як праворуч, так і ліворуч - якщо мийка постачається тільки в одному варіанті, це завжди вказується в каталозі. Мийки, що обертаються (з можливістю встановлення в обох положеннях), автоматично вирішують проблему вибору.
Ми пропонуємо широкий вибір наборів, які призначені для комплектації різних видів мийок, з різною кількістю чаш і різними характеристиками, моделі мийок з фраграніту включають в комплект такі набори, але для більшості мийок з нержавіючої сталі вам буде необхідно придбати набори для комплектації і в деяких випадках набори для монтажу. Повна інформація про набори вказана в каталозі.

Так. Будь-яка мийка зі зливним отвором 3 ½ дюйма (90 мм) підходить для приєднання подрібнювача харчових відходів.

Більшість мийок Франке з'єднуються з жорсткими переливними трубами, і їх можна чистити, заливаючи в них киплячу воду. Як альтернативу можна використовувати засіб для чищення.

Це залежить від стільниці, але ми радимо Вам звертатися до фірм, які професійно встановлюють мийки цього типу. Шаблон і кріпильні елементи поставляються в коробці. Необхідні точні креслення ви можете завантажити з нашого сайту.

Мийка не клеїться на клей, а встановлюється на кріпильні елементи!

Гарантія на мийки Франке - 120 місяців з дати купівлі.

Гарантія поширюється на те, що мийка не трісне від перепаду температур (холодне-гаряче), вона не змінить колір від харчових барвників.

Очистити ущільнення вентиля. Обробка ущільнювача силіконовмісним мастилом гарантує довгий термін служби і герметичність.

Перевірте прокладку троса. Трос має бути прокладений м'якою петлею. Він не повинен перегинатися. За необхідності можна замінити систему керування ексцентриком і трос.

Ні, Франке надасть Вам необхідні запчастини для ремонту корзинчастого ексцентрикового вентиля.

На нашому сайті або franke.com можна завантажити інструкції з експлуатації, креслення деталей, технічну документацію.

Фраграніт дасть змогу за Вашим бажанням підібрати колір мийки, що поєднується з виконанням кухні. Мийки з нержавіючої сталі завжди мають звичний сталевий зовнішній вигляд. Мийка Франке з нержавіючої сталі або фраграніту? Ваше рішення завжди правильне.


 

Мийки з нержавіючої сталі

Як найбільший у світі виробник виробів з нержавіючої сталі, фірма Франке особливо прискіпливо ставиться до якості та стандартів, необхідних від виробника сталі. Матеріал, що використовується, - високоякісна хромонікелева сталь, яка завдяки технології її виробництва не піддається іржі у звичайних побутових умовах.
Однак частинки заліза можуть з'явитися з водопровідної мережі, і це часто відбувається під час прокладання нового трубопроводу. Ця металева тирса осідає і прилипає до поверхні мийки, і, якщо її не видалити, починає іржавіти.

Вапняні плями можна видалити за допомогою пропонованих на ринку засобів для видалення вапна або розчину оцту. Профілактичний захід: після використання витерти мийку насухо.

На мийці з нержавіючої сталі з'являються подряпини в процесі її використання. Ці подряпини не погіршують якість і придатність мийки до експлуатації та не є дефектом. Поява подряпин також залежить від якості поверхні мийки з нержавіючої сталі.

Ступінь блиску мийки з нержавіючої сталі залежить від технології виготовлення, а також від типу полірування.

Кислота роз'їдає поверхню мийки з нержавіючої сталі і може її непоправно зіпсувати.

Поверхневий натяг води негативно впливає на процес стікання води. Необхідно витерти залишки води після завершення роботи з мийкою.

Мийки мають різну форму краю. Іноді видно оптичний зазор, який не впливає на експлуатаційні характеристики мийки. Для цього не існує нормативу. Герметичність гарантується завдяки спіненому поліуретановому ущільненню на мийці, гумовій прокладці ущільнювача, що додається в наборі, або застосуванню силікону. Монтаж кріпильних елементів ще більше покращує результат.

Зміна кольору і більшість слідів на нержавіючій сталі спричиняються відкладеннями, які приносяться з водою і прилипають до її поверхні. Ми рекомендуємо чистити мийку за допомогою рідких мийних засобів, протирати мийку насухо після кожного чищення. Стійкі плями можна видалити з поверхні мийки з неіржавкої сталі за допомогою спеціальних засобів, що пропонуються на ринку.

Мийки з нержавіючої сталі зі структурною поверхнею (наприклад, зі структурою льону) менш чутливі до подряпин, ніж гладкі.

Під час щоденного чищення Ви "автоматично" шліфуєте та поліруєте сталеву поверхню. Завдяки цьому через кілька років Ви досягаєте іншого ступеня блиску, ніж у нової мийки.

Розмір вирізу вказано в каталозі або на сайті для кожної врізної мийки. Якщо поставляється шаблон, використовуйте його.


 

Мийки з фраграніту, тектонайту

Усі мийки з фраграніту виготовляються з матеріалів, стійких до появи плям, за умови, що їх чистять належним чином і відповідним мийним засобом. Дослідження показали, що плями на гранітних мийках набагато частіше трапляються в районах із жорсткою водою, бо на поверхні мийки утворюється вапняний наліт, і, якщо його як слід не відчищати, то на мийці з'являються плями від чаю, кави тощо. Тому плями викликає вапняний наліт, а не сам матеріал мийки. Відбілювач не рекомендується використовувати, і він неефективний, оскільки він лише освітлює плями, а не видаляє їх.

Один з найкращих способів підтримувати привабливий зовнішній вигляд гранітної мийки - це чистка за допомогою пасти Cif. Її необхідно нанести на мийку, додати трохи води і потім відтирати нейлоновою щіткою або губкою (не бійтеся терти сильно). Цю пасту потрібно залишити в мийці на кілька хвилин, а потім ретельно змити. Якщо мийку регулярно чистити подібним чином, це допоможе утримувати її в хорошому стані. Домішки, що приносяться з водою, такі як вапняний наліт, не осідатимуть на поверхні мийки. Витирати мийку насухо після використання - дуже хороша звичка, і її варто набути.

Такі засоби містять активні хімічні компоненти, які можуть спричинити появу плям на мийці, які неможливо видалити. Ми рекомендуємо наливати такі засоби дуже точно в центр зливного отвору, намагаючись не потрапити на поверхню мийки.

Завдяки властивостям матеріалу фраграніт, у нього ніщо не може проникнути або забарвити його. Кольорові зміни виникають через наліт на матеріалі. Видаліть їх, як описано у відповідях на попередні запитання.

Фірма Франке настійно не рекомендує використовувати гумові килимки в мийках із фраграніту. Пластифікатори, що містяться в них, можуть пошкодити фраграніт. Поверхня мийки здатна витримувати високі навантаження, тому використання захисних килимків не потрібне. Хоча пластиковий килимок перешкоджатиме утворенню відколів від посуду на дні чаші в мийці.

Зазвичай гаряча каструля не повинна завдавати шкоди матеріалу. Фраграніт стійкий до температури до 280º короткочасно. Увага: дно посуду на плиті може досягати температури понад 230º.

На нижньому боці мийки у відповідних місцях уже заздалегідь просвердлені отвори, які відмічені зверху кольоровими наклейками. Необхідно пробити матеріал у потрібному місці за допомогою кернера і легкого молотка. Увага: перед цим перевірити центральне розташування наклейки, мийка має вільно лежати у вирізі під мийку в стільниці.

Фраграніт - це подібний до каменю композиційний матеріал із порошкоподібного граніту.
Міцна мийка з фраграніту має дуже тверду поверхню, яка відмінно витримує щоденне навантаження на мийку в побутових умовах. Це найкращий матеріал за критерієм стійкості до подряпин. Використовувані на кухні предмети з металів значно м'якші за матеріал фраграніт і не можуть його подряпати.

 

Змішувачі

Керамічні диски можуть служити протягом усього терміну експлуатації змішувача. Однак цей механізм можуть пошкоджувати частинки, що приносяться з водою, або жорстка вода.

Після вимкнення змішувача вода залишається в душовому шлангу та рукоятці душа. Фізичні причини (нагрівання/розширення води) можуть спричинити протікання. Забруднений аератор також може спричинити протікання.

"Серцем" змішувача є картридж із керамічними ущільненнями.
Забруднення у водопровідній мережі можуть пошкодити картридж і призвести до протікання. Після заміни картриджа змішувач знову перебуває в робочому стані. Франке рекомендує використовувати фільтр для механічного очищення води для захисту внутрішніх деталей змішувача.

Рукоятку душа без допомоги інструменту вручну щільно нагвинтити на душовий шланг. Стежити за правильним положенням ущільнення між шлангом і рукояткою.

У цьому разі, очевидно, несправний картридж. Проблема вирішується шляхом заміни картриджа.

Тут причина може бути в дефекті картриджа або комплекті ущільнень. Проблема вирішується шляхом заміни відповідних деталей.

У цьому разі перевірте з'єднання між душовим шлангом і рукояткою душа. У разі негерметичності в цьому місці вода, що витікає, може стікати вздовж шланга в змішувач або тумбу. Замінити ущільнення та/або змастити силіконовмісним мастилом. Правильно змонтувати ущільнення.

Фірма Франке поставляє з хромованими змішувачами спеціальні стабілізувальні пластини, які встановлюються на змішувач під мийку. Для підключення змішувачів сьогодні використовують гнучкі шланги, і це може призвести до нещільної посадки змішувача. Перевірити правильність монтажу стабілізаційних пластин.

У цьому разі необхідно перевірити ступінь відкриття кутового клапана. Стежити за правильністю прокладки сполучних шлангів і душового шланга. Очистити аератор. Очистити змішувач зсередини.

Через вапняні відкладення з плином часу змішувач може втратити рухливість. Розібрати змішувач, очистити, змастити ущільнення і внутрішні частини та знову змонтувати.

Спочатку перекрийте подачу води на змішувач. Вийміть декоративну заглушку спереду важеля. Вона, як правило, наполовину червона, наполовину синя. За допомогою шестигранного ключа виверніть фіксувальний гвинт, розташований під заглушкою, що кріпить регулювальний шток до важеля. Зніміть важіль із корпусу змішувача. Вийміть пошкоджений картридж і замініть його на новий. Зберіть змішувач у зворотному порядку.

За допомогою шестигранного ключа туго затягнути кріпильний гвинт.

Тут допоможе заміна рукоятки душа. Перед цим перевірити тиск води.

Змішувач покритий ударостійким порошковим лаком. Лаку для ремонту не існує.

Очистити від забруднень картридж. Якщо потрібно, замінити картридж.

Перевірити, щоб вантаж був правильно встановлений на шлангу. Стежити за тим, щоб у тумбі не було предметів, що заважають руху шланга.

Якщо занадто сильно тягнути або перегинати шланг, його можна пошкодити. Після заміни шланга змішувач знову буде бездоганно працювати.

У разі занадто сильного затягування рукоятки душа або неправильного поводження з ним можна зірвати різьбу. Заміна рукоятки вирішить проблему.

Для очищення хромованої або кольорової поверхні змішувача Франке рекомендується використовувати тільки м'яку тканину і м'який мийний засіб. Не можна використовувати абразивні засоби для чищення.

Для видалення вапняного нальоту використовуйте стандартні засоби для видалення вапна. Також добре зарекомендувало себе застосування оцтової есенції. Сильно забруднені ділянки необхідно "замочити" на більш тривалий час. Після чищення змити всі залишки мийного засобу великою кількістю води. Появі вапняних плям можна запобігти, витираючи змішувач насухо після його використання.

Франке рекомендує чистити аератор/"розбивач струменя" кожні 3 місяці. Якщо вода жорстка або забруднена, необхідно чистити частіше.

Відкрутити аератор і покласти його на кілька годин (на ніч) у склянку з оцтом. Потім добре промити.