Вибираємо витяжку на кухню

Кухня призначена для готування їжі, тому в приміщенні регулярно витають запахи готування продуктів, пар, іноді чутний дим. Багато сучасних квартир мають поєднані кухні і їдальні. Щоб жири і продукти горіння не потрапляли на меблі і на одяг, а запахи їжі не витали по усій квартирі, застосовуються спеціальні пристрої - витяжки. Правильно підібрана витяжка на кухню позбавить від жирного нальоту, від неприємних запахів, очистить повітря в приміщенні.

Природно, важливо, щоб витяжка гармоніювала з інтер'єром кухні. Пристрій підбирається під дизайн кухонних меблів, класичний або модерний стиль. Вибирають прилади по своєму смаку, за розмірами кухонної плити, за габаритами приміщення. Витяжки можуть мати підсвічування, таймер, який вимкне прилад у встановлений час. За типом монтажу пристрою можуть бути традиційними, декоративними або вбудованими, тут теж грає роль доцільність і естетика. Кухонні витяжки бувають двох видів:

  • що виводять повітря у віддушину;
  • що очищають повітря фільтрами.

Є пристрої, у яких є присутніми обидві функції. При певних обставинах функції можна міняти. Вентиляція ефективніша, але не завжди зручно підводити труби до вентиляційних отворів. Також важливо враховувати, що для довгих зігнутих труб знадобляться потужніші мотори приладів, що забезпечують відведення забрудненого повітря. Рециркуляція здійснює пропуск через корпус приладу, в якому знаходяться спеціальні фільтри. В основному очищають забруднене повітря вугільними фільтрами, які затримують жири і інші речовини. Міняються фільтри у міру забруднення, мають певні терміни експлуатації.

Вибирають прилади на кухню і для будинку, виходячи з фінансових можливостей. Компанія Franke запропонує широкий асортимент витяжок на кухню і інших приладів за доступними цінами.

Правильний підбір витяжок

Передусім, витяжка вибирається по потужності, яку розраховують виходячи з розмірів кухонного приміщення. На кухню площею до п'ятнадцяти квадратних метрів підійде прилад з продуктивністю до 1000 кубічних метрів на годину. Якщо приміщення більше, то витяжку потрібно підбирати потужніше. Одна із характеристик витяжки - продуктивність. Цей параметр вказується в інструкції. При виборі пристрою потрібно врахувати площу кухні, висоту стелі, помножити ці цифри на дванадцять і на вказаний в інструкції коефіцієнт. Якщо утруднюєтеся точно розрахувати потужність і інші параметри, то зв'яжіться з менеджерами компанії Franke, отримайте допомогу в розрахунках і консультацію. Також при замовленні співробітники фірми допоможуть з оформленням, уточнять робочі формальності і вишлють товар за вказаною покупцем адресою.

Вибір і покупка витяжки на кухню

Правильність вибору кухонних приладів, витяжок і інших, забезпечить комфортне знаходження на кухні. Не треба буде побоюватися жирів і запахів кухні, продукти горіння не поширяться по усьому будинку. Якщо прилад має недостатню потужність, то токсичні речовини можуть потрапити в житло. На меблях можуть осісти частинки жиру, волосся людей і одяг просочуються кухонними запахами. Фахівці радять вибирати витяжки ширші, ніж плита, тоді точно усе брудне повітря відводитиметься, або очищатиметься. Бажано, щоб витяжка мала декілька режимів, що перемикаються. При роботі однієї конфорки робота приладу буде менш інтенсивною, коли працюють декілька конфорок, то потужність треба посилити.

Фірмова продукція Franke відрізняється високою якістю, добре вписується в дизайн кухні, має довгострокові гарантії.