Перше - це кабель, який йде в комплекті з витяжкою. Товсті кабелі з гарною ізоляцією і якісної виделкою - це саме те, що необхідно для довговічної роботи пристрою. У свою чергу, бюджетні моделі витяжок часто грішать тонкими кабелями з дешевими вилками.

Бувають апарати з одним і двома моторами. Двомоторні витяжки найчастіше більш гучні в роботі, однак і значно потужніші. Якщо у вас велика кухня, і вам регулярно необхідно очищати там повітря, зверніть увагу на варіанти витяжок з двома моторами. Компактним ж кухням цілком достатньо одномоторних опцій.

Особливу увагу зверніть на елементи керування: кнопки повинні затискатися чітко, без западань чи залипань. Фільтри також повинні міцно встановлюватися в корпус апарату. Фільтр повинен бути якісним, дрібнопористим. Під час перевертання або стряхування не повинен видавати звуків гриміння.

Різниця між витяжками

Стандартна вбудована витяжка розрахована на установку в настінний шафі, яка монтується над плитою. Такий апарат витягує аромати безпосередньо з їх вогнища і очищає кухонне повітря. Чим вище потужність витяжки, тим на більш широке приміщення вона розрахована. У свою чергу, витяжка-козирок - це апарат з виїжджаючими фільтрами. Площа всмоктуваної поверхні такої витяжки розраховується з урахуванням козирка в відкритому стані.

Щоб визначитися з вибором витяжки, дуже важливо враховувати площу кухні, матеріал виготовлення самого апарату, принцип його роботи (на вдув або рециркуляцію), а також додаткові можливості конкретної витяжки. Вибирайте витяжку обов'язково в надійних магазинах, офіційних партнерів виробників техніки для кухні. Придбання витяжки значно полегшить життя проживаючих в квартирі, позбавивши їх від необхідності терпіти аромати приготовленої їжі кілька годин після трапези.