Всі мене запитують: «Який матеріал краще, з якого матеріалу купити кухонну мийку фірми Франке?» Відповідь одночасно складна та легка.

Легка в тому сенсі, що купуючи мийку саме фірми Франке, в не залежності від матеріалу, клієнт отримує найвищу швейцарська якість! Якість не залежить від країни виробництва, будь то Німеччина, Швейцарія, Італія, Шотландія, Нідерланди або Словаччина, все так чи інакше під контролем Швейцарії.

Складність у виборі ускладнюється великою кількістю матеріалів. Спробую, на своєму досвіді експлуатації мийок з різних матеріалів, більш детально описати свою суб'єктивну думку.

 

Нержавіюча сталь

На сьогоднішній день цей матеріал залишається найбільш затребуваним, така собі золота середина за якістю і ціною. За нержавіючою сталлю легко доглядати. Це самий гігієнічний і міцний матеріал, який прослужить багато років.

Нержавіюча сталь має кілька виконань.

  • Найпопулярнішим видом в Україні є мийка в декорі, тобто нержавіюча сталь зі структурою льону - такого роду поверхню більш практична, на ній менш помітні подряпини і краплі від води.
  • У Європі, навпаки, більш популярним є полірована поверхня - нержавіюча сталь з додатковою поліруванням і глянсовим блиском. Вона вважається еталоном чистоти: завжди чиста, блискуча, дрібнопориста.
  • Є також матова нержавіюча сталь, але якщо матову поверхню подряпати, то її вже не відновити, на відміну від полірованої, яку можна просто відполірувати.
  • Мікродекор - подобу декору, тільки подрібніше. Даний вид нержавіючої сталі для кухонний мийок менш практичний і популярний.


Не завжди по дизайну і кольору підходять мийки з нержавіючої сталі. Тому дивимося на фрагранит, тектонайт і кераміку.

 

Кераміка

Новий, дуже міцний і дрібнопористий матеріал. Тести показують, що мийка Франке з кераміки мають всі властивості нержавіючої сталі. Це один з найдорожчих матеріалів, якому згодом все більше і більше віддають перевагу заможні клієнти.

 

Фраграніт і тектонайт

Це найпопулярніші композитні матеріали. Так що ж з них краще? Однозначної відповіді у мене немає.

Обидва матеріали мають однакові характеристики: вони не дряпаються, на них не залишаються сліди від барвників, точніше їх можна відмити без проблем якщо колір засох і залишився, витримують температуру до 270 ° С, стійкі до перепадів температур і механічних впливів.

  • Тектонайт має матову, бархатисту поверхню, теплу на дотик, а фрагранит більш гладку і холодну.
  • Тектонайт має обмежену кількість моделей і варіантів кольорів, фраграніт, навпаки, велика різноманітність кольорів і моделей.
  • Фраграніт дорожче аналогічних моделей з тектонайта.
  • Мийки з фраграніта мають безліч аксесуарів, мийки з тектонайта похвалитися цим не можуть.
  • Тектонайт витримує падіння дуже важких предметів, фрагранит від них тріскає, думаю, відео дивилися. На кухні, як правило, падають дрібні і гострі предмети (ножі, виделки) і тут фраграніт безсумнівно виграє, так як менш схильний до відколів від гострих предметів.

 

На всі мийки Франке, в тому числі фрагранит і тектонайт, виробник дає 10 років гарантії!

Гарантія поширюється на те, що мийка не трісне від перепаду температур (холодне-гаряче), вона не змінить колір від харчових барвників. Звичайно, якщо поставити собі за мету зруйнувати мийку, то без проблем це можна зробити, але на такі випадки гарантія не поширюється. Скажу відверто, якщо дбайливо ставиться до мийки, пошкодити її неможливо!

Доглядати за мийками просто - кожен раз після миття посуду, помийте мийку і вона завжди буде виглядати як нова. Можна доглядати за нею меламіновою губкою. Якщо все-таки забули, не встигли і сліди залишилися, засохли, помийте будь-яким засобом, наприклад "Доместос", правда, на мийці засіб повинен бути не довго, кілька секунд.

Сподіваюся, ви виберете найкращий варіант для свого інтер'єру, і мийки "Franke" полегшать ваші щоденні завдання.


Важливо

Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купувати продукцію Franke у офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"!

 

Офіційний представник ТОВ Франке Україна!

Franke-Partner.com.ua


 

   Фраграніт - Fragranite®   

Основные цвета

SUPER METALLIC

 


 

   Тектонайт - Tectonite®   


 

   Нержавіюча сталь марки AISI 304   

-..L

декор

-..N

матова

-..Х

полірована

   

 

   Кераміка - Fraceram®