Раковина на кухні - один з найбільш часто використовуваних елементів. Тому вона повинна бути розрахована на те, що користуватися нею будуть часто і для різних завдань. Чим більше зносостійка мийка, тим більше виправдано ваше фінансове вкладення. Мийки з нержавіючої сталі вже багато років є лідерами ринку сантехніки для кухні.

Якщо ви також вирішите віддати свою перевагу мийкам з нержавійки, зверніть увагу на такі параметри:

  • товщина раковини (чим товще вона, тим міцніше фіксується на стільниці, тим щільніше тримається в ній змішувач і тим менше шуму і вібрації походить від води);
  • поверхня (матові і поліровані мийки дуже схильні до забруднень, а рифлені - якраз те, що потрібно);
  • метод монтажу (врізна або накладна - варто вирішити це в момент придбання меблів на кухню);
  • глибина мийки (тут все залежить від вашої зручності, а також розміру і кількості посуду, яку найчастіше доводиться мити).

Форма мийки також підбирається індивідуально під ваш дизайн кухні та потреби. Раковина може бути круглої, овальної, квадратної або прямокутної форми. Також є кутовий вид мийок, які відрізняються незвичайною шестикутною або трапецієподібною формою.

Переваги мийок з нержавіючої сталі

Однією з важливих переваг раковини з нержавіючої сталі є її відносно низька вартість. Так, така мийка не стане яскравим акцентом інтер'єру і не буде володіти унікальними естетичними якостями, як, наприклад, кам'яна, однак вона дуже практична і підходить для регулярного використання як в житлових приміщеннях, так і в закладах громадського харчування або готелях.

Металевий колір мийки, виготовленої з нержавіючої сталі, сприяє її універсальності. Такий предмет інтер'єру впишеться в будь-яку кухню, де є сантехніка, декор або побутова техніка кольору металік. Крім того, такі мийки жаростійкі - можуть витримувати високі температури.

Завдяки міцному матеріалу така мийка не блідне від часу, а також не покривається іржею. Термін служби цих мийок залежить від їх товщини і якості використовуваного металу. Однак найчастіше співвідношення ціни і якості при їх покупці дуже вигідне для покупця.