Як правильно вибрати варильну поверхню?

Кухня повинна відрізнятися не лише естетичним дизайном. Також кухонне приміщення має бути обладнане сучасними приладами. Якщо врахувати, що головне призначення кухні - це готування продуктів, то одним з важливих кухонних приладів є плита, або в сучасних умовах будь-яка варильна поверхня. Фактично, варильна поверхня це компактна частина плити без духової шафи. Таке нововведення подобається багатьом хазяйкам і отримало широке поширення. Пристрій займає мало місця, при цьому не поступається ефективністю плитам. По видах прилади розділяються:

  • газові;
  • електричні;
  • комбіновані пристрої.

Кожна варильна поверхня має свої достоїнства, головне вибрати надійні і ефективні прилади. Компанія Franke на сайті пропонує широкий вибір фірмових приладів високої якості за доступними цінами. За традицією газові прилади вибирають для будинків з газопроводом, а електричні згодяться там, де газу немає. Комбіновані пристрої краще всього пристосувати в приватних будинках, щоб мати можливість варіювати джерела енергії.

Підбір приладів для Вашої кухні

Газові пристрої зручні, економічні і прості в експлуатації. Матеріалом виготовлення може служити нержавіюча сталь, емаль, стекло. Найчастіше газові прилади мають чотири конфорки, але бувають варіації. Зручні в експлуатації комбіновані пристрої, що поєднують електричні і газові конфорки.

Електричні плити з "млинцевими" конфорками застаріли. Сучасніші варіанти - індукційні варильні поверхні. Такі пристрої дуже швидко нагріваються і остигають, економлять енергію. Індукційні варильні поверхні оснащені індикаторами температури. Також прилад відрізняється безпекою, окрім конфорки інша панель не розігрівається, опіки виключені. Комфортним агрегатом є індукційна поверхня з декількома зонами різного розміру. На ній зручно готувати в каструлях і на сковорідках різних розмірів.

Варильні поверхні незалежні від духових шаф. Але є сумісні прилади, у яких загальна панель управління. Вибирати панелі треба виходячи з матеріалу виготовлення :

  • склокерамічні;
  • емальовані;
  • металеві;
  • із загартованого скла.

Склокераміка електричних плит відрізняється швидким розігріванням, точковим нагріванням тільки потрібної для готування поверхні.

Загартоване скло використовується в сучасних газових плитах, відрізняється високою міцністю і безпекою в експлуатації.

Емальовані вироби мають саму невисоку вартість, відрізняються практичністю, за ними легко доглядати.

Алюмінієві варильні поверхні недорогі і надійні, але мити нагар на них скрутно.

Нержавіюча сталь практичний матеріал, але на нім видно сліди забруднення. Вироби з нержавіюча сталь високоміцна, витримують великі навантаження. Бувають матові і поліровані варочные поверхні з нержавіючої сталі.

З усіх питань, що цікавлять Вас, звертайтеся до менеджерів фірми Franke, які нададуть усебічну інформацію об наявність і виборі варильних поверхонь на сайті.

Вигідні пропозиції від фірми Franke

На сайті franke - partner.com.ua представлені вбудовувані варильні поверхні:

  • індукційні;
  • газові;
  • склокерамічні і інші.

Прилади компанії Franke відрізняються високою якістю матеріалів, естетичним сучасним дизайном, доступною ціною. Придбати товари можна онлайн, розрахувавшись будь-яким зручним способом. З усіх робочих питань треба звертатися до компетентних співробітників компанії і отримати професійні консультації.