Зручність і функціональність житлового простору так само важливі, як і його краса і затишок. Щоб ваша кухня поєднувала в собі практичність і естетику оформлення, варто обладнати її технікою Franke. Швейцарський виробник з кожним роком розширює число своїх шанувальників і продовжує дивувати якістю продукції для кухні. Серед товарів компанії можна знайти такі:

На сьогоднішній день компанія активно розвивається і вже має дочірні підприємства в понад 40 світових країнах. Який підхід до виробництва дозволяє Franke довгі роки залишатися лідером виробництва кухонної техніки? Ми розкриємо секрет популярності компанії і розповімо, в чому відмінності мийок Франке від інших виробників.

Товари цієї марки відрізняються такими перевагами:

  • енергоефективність;
  • стильний дизайн;
  • довговічність;
  • широкий функціонал;
  • якість матеріалів.

Широкий асортимент мийок, що відрізняються між собою за колірними рішеннями, матеріалами виготовлення, міцністю, зносостійкістю і, звичайно, вартістю, можна знайти в каталогах офіційних дистриб'юторів. Мийки від Franke відрізняються ергономічністю, привабливим зовнішнім виглядом, а також практичністю.

Де купувати мийки від Franke

Виробник створює мийки з нержавіючої сталі, тектонайту, кераміки і фраграніту. Кожен з цих матеріалів має свої переваги. Що стосується варіантів монтажу, можна знайти такі види: під стільницю, накладні, врізні і стандартні. Модель і матеріал виготовлення мийки залежить тільки від особистих переваг покупця, а також його вимог до використання сантехніки.

Купувати техніку для кухні від виробника бажано у офіційних партнерів компанії. Таким чином ви вбережете себе від підробок і отримаєте найбільш розумну вартість товарів. Сайт franke-partner.com.ua покликаний надавати українцям оригінальні товари від швейцарської компанії Franke. Вибирайте поодинокі товари або цілу систему - і робіть замовлення в нашому каталозі.