Сенета Ярослав ФОП – офіційний партнер «Франке Україна»
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0

Мийка кухонна Граніт ▪ Фраграніт ▪ Fragranite®

Сортування:
По популярності Від дешевих до дорогих

Важливо!

Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купувати продукцію Franke у офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"!

 

Офіційний представник ТОВ Франке Україна!

Franke-Partner.com.ua


Мийка кухонна гранітна

Franke — це один з найбільших виробників композитних кухонних мийок, його продукцію представлено в 50 країнах світу.
Особливою популярністю користуються гранітні мийки Franke, які створені з Fragranite DuraKleen - спеціального матеріалу, розробленого і використовуваного виключно цією компанією. В основі композитного матеріалу, що використовується в процесі виготовлення таких мийок, лежить натуральна гранітна крихта, а також сполучні компоненти смоли. Крім того, в основний склад виробником додаються, різноманітні мінеральні барвники. Це дозволяє дизайнерам бренду розробляти оригінальні рішення для оформлення інтер'єру кухні, де одне з ключових місць займає красива, практична і функціональна гранітна мийка.

Особливості мийок з фраграніту ТМ Franke

Торговою маркою представлене друге покоління гранітних мийок з нового матеріалу, який має неперевершену якість та складається на 80% з гранітної крихти і на 20% з акрилової смоли.
Видобуток гранітної крихти необхідної фракції ведеться тільки в одному кар'єрі, який знаходиться в Німеччині. Таким чином, компанія забезпечує ідентичну структуру для всіх моделей мийок, незалежно від заводу-виробника.
Достатня кількість акрилової смоли в складі фраграніту, перешкоджає руйнуванню виробів від ударів різної потужності.
Мийки з фраграніту виробляються за технологією, яка передбачає хімічне пофарбування кожної гранітної крихти, що забезпечує абсолютну відповідність кольору. Завдяки подібній пігментації, кожна гранітна мийка ТМ Franke зберігає свій первинний колір протягом всього терміну експлуатації.
Велике значення має застосування, ще однієї унікальної технології - інтегрована гігієнічна функція Sanitized silver, яка допомагає утримувати кухонну мийку в чистоті і забезпечує її поверхню цілодобовим захистом, протягом усього терміну експлуатації. Такий ефект став можливим, завдяки включенню активного інгредієнта, який перешкоджає розмноженню мікробів і бактерії.

Гранітні мийки - основні переваги

Фраграніт — це унікальний матеріал, який має наступні характеристики:
1. Підвищена міцність, стійкість до подряпин;
2. Довговічність, відсутність схильності до вицвітання;
3. Стійкість до високих температур - до 280 градусів;
4. Гігієнічність, легкість у догляді і максимальну зручність в процесі експлуатації.
Всіх, кого зацікавила мийка кухонна гранітна Franke, запрошуємо до нашого веб-магазину. Своїм клієнтам ми забезпечуємо широкий асортимент, прийнятні ціни, професійне консультування, а також максимально швидке та якісне обслуговування. 


Вас також можуть зацікавити популярні запити:

магазин витяжок | ціни на витяжки кухонні | дозатори для мила | мийка на кухню кутова

Вгору