ТОВ "Партнер" — ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ТОВ ФРАНКЕ УКРАЇНА
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
0
КАТАЛОГ товарів FRANKE
UA RU

Кутові мийки для кухні Franke

Кутові мийки для кухні : зручність і привабливий дизайн

Для економії робочої поверхні в умовах обмеженого простору на кухні найбільш вигідно монтувати кутові мийки. Асортимент сучасних магазинів домашньої сантехніки дозволяє обрати привабливий по ціні на якості варіант. Основної перевагою кутової мийки є збільшення робочої поверхні та поліпшення ергономіки. Обрати якісну мийку серед представлених у нашому інтернет-магазині товарів можна за допомогою налаштувань фільтру. Вкажіть параметри вашої кухні, а також оберіть колір, фактуру та матеріал, з якого виготовлено виріб.

Матеріали, з яких виготовляється кутова мийка

Якщо обирати мийку з практичної точки зору, то варто, перш за все, звернути увагу на матеріал, з якого її виготовлено. Найбільш популярними у категорії товарів кутові мийки для кухні є вироби з нержавіючої сталі. Вони вирізняються з-поміж інших стійкістю до механічних пошкоджень, температурних факторів та легкістю монтування. Мийки з нержавіючої сталі вважаються найбільш доступними по ціні та невибагливими у використанні.

Для облаштування сучасної кухні актуально використовувати кутові мийки з композитних матеріалів або з натуральної кераміки. Вони вирізняються більш стильним зовнішнім виглядом, а також різноманіттям кольорів на текстур. Вогнетривка кераміка не боїться подряпин, а також не змінює свого кольору, надовго зберігаючи свою привабливість. Знайти оригінальні вироби для кухні можна в колекціях сучасних вітчизняних та імпортних виробників.

Кутові мийки для кухні - вибір форми та варіанту монтування

Будь-яка кутова мийка відрізняється від іншої не лише зовнішнім виглядом, але і способом встановлення. Вирізняюсь накладні і врізні комунікації для кухні. Деякі виробники пропонують підстільні раковини, що за необхідності ховаються в конструкції кухні. Проте важливо, щоб обрана вами модель мийки була облаштована щонайменше одним крилом для попереднього просушування посуду.

Форма мийки повинна гармоніювати з дизайном вашої кухні. Вона може бути трикутною, прямокутною, квадратною чи комбінованою. У будь-якому разі, використання усього приладдя повинно бути зручним. Перед замовленням мийки, зніміть мірки з кухні та вирахуйте її приблизні параметри. Серед асортименту товарів у нашому інтернет-магазині ви без особливих витрат часу та грошей знайдете готове рішення.

Кутова мийка - додаткові аксесуари

Крім самої мийки, деякі виробники пропонують покупцям встановити аксесуари для підвищення комфорту від використання приладів на кухні. Серед найбільш корисних аксесуарів слід виділити корзини під фрукти, призначені для зручного миття. Збільшити робочу поверхню столу можна за рахунок підставок чи дошок, монтованих у конструкцію мийок. Диспансери для рідкого мила та виїмки для зберігання побутової хімії будуть в пригоді тим, хто хоче зробити свою кухню привабливою та практичною.

Вгору