Сенета Ярослав ФОП – офіційний партнер «Франке Україна»
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0

Кухонні мийки з кераміки ▪ Fraceram®

Сортування:
По популярності Від дешевих до дорогих

Важливо!

Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купувати продукцію Franke у офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"!

 

Офіційний представник ТОВ Франке Україна!

Franke-Partner.com.ua


Кухонні мийки із кераміки від компанії «Франке»

Мийки являються важливим об’єктом кухонного інтер’єру. На кухні проводиться чималий час, тому це приміщення має бути комфортним та естетичним. Підбір кухонного устаткування є важливим рішенням. Потрібно, щоб обладнання було зручним, надійним та якісним. Мийки мають різні форми, можуть мати різний розмір та колір, також відрізняються матеріалом виготовлення. Компанія Franke – відомий виробник устаткування для кухонь, має власну лабораторію, в якій розроблюється новітні матеріали, використовуються сучасні технології.

 

 

Особливості керамічних мийок для кухні

Мийка безпосередньо контактує з харчовою продукцією та посудом, тому дуже важливо, щоб вона була цілком безпечною для здоров'я. Кераміка - це матеріал, що виготовляється з природних компонентів, тому керамічна мийка на кухню - ідеальний вибір, якщо Ви дбаєте про здоров'я своєї родини. Сучасна керамічна раковина стійка до механічних пошкоджень та перепаду температур, її поверхня не дряпається. Кераміка має високі вогнетривкі властивості, матеріал витримає температуру до трьохсот градусів. Господарки цінують керамічні мийки за ефектний зовнішній вигляд, а також за те, що за виробами легко доглядати. Сучасну кераміку спеціальної обробки не розбити навіть молотком.

 

 

Переваги надійного постачальника Franke

Якщо Ви шукаєте, де купити керамічну мийку для кухні за розумною ціною, то зверніться до інтернет-магазину Franke. Компанія гарантує якість виробів. Здійснити придбання можна як у готівковій так і безготівковій формі. Перевезення товару по всіх території України здійснить транспортна компанія Нова пошта, у Києві та Львові можна скористатися послугами кур’єра. З додатковими питаннями можна звертатися до менеджерів фірми й отримати професійну консультацію.

 

Вгору