Сенета Ярослав ФОП – офіційний партнер «Франке Україна»
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Варочні поверхні - газ на склі

Сортування:
По популярності Від дешевих до дорогих

Важливо!

Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купувати продукцію Franke у офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"!

 

Офіційний представник ТОВ Франке Україна!

Franke-Partner.com.ua


Варильні поверхні на склі

Останнім часом все більше людей віддають перевагу варильних поверхонь, а не повнорозмірній плиті. Такий вибір цілком виправданий: духова шафа і поверхня для варки над нею простіше вбудовуються в інтер'єр і зручні в експлуатації. Крім того, далеко не кожній родині необхідна духова шафа, завдяки чому можна заощадити простір.

Варильні поверхні бувають електричними і газовими. Більш зручним і економним варіантом є газ, проте не кожен будинок надає можливість використання газових поверхонь. Якщо ж до вашого будинку газ підведений, зверніть увагу на газові варильні поверхні як альтернативу звичайним плитам. Серед безлічі видів цих панелей обов'язково є той, який підійде вам найкращим чином.

Варильні поверхні бувають залежні і автономні. Перший тип не може працювати без духової шафи, він регулюється за допомогою ручок на шафі. Другий же може бути використаний і самостійно. Якщо ви не плануєте купувати духовку, варто звернути увагу на автономні моделі. В іншому випадку особливої різниці немає.

Кому підійдуть скляні варильні поверхні?

Використовувати варильні поверхні зі скла можуть всі ті, хто бажає заощадити кухонний простір і використовувати компактний, але продуктивний пристрій. Цей варіант підійде як для великої родини, так і для одного господаря квартири. Завдяки невеликій висоті поверхня може бути встановлена в будь-якому зручному місці.

Варильні поверхні відрізняються в елементах управління. Як ми вже сказали, бувають автономні і залежні панелі. Однак це ще не все. Також варильні поверхні зі склом можуть бути сенсорними або механічними. У першому варіанті управління проводиться за допомогою невеликого екрану, а в другому - за допомогою ручок.

Серед переваг варильні поверхні перед плитами наступні:

  • простота монтажу;
  • компактний розмір;;
  • зручність експлуатації;
  • комфортний ремонт.

Вибравши для себе гарну фірму-виробника варильної поверхні, ви можете бути впевнені в якості товару, який використовуєте. Придбання надійної панелі - гарантія того, що вона прослужить вам довгі роки.

Де замовити варильні поверхні на склі?

Придбання панелей для варіння можливо як в магазинах побутової техніки, так і на онлайн-майданчиках. Наприклад, побутова техніка Франке поширюється в країні за допомогою сайту офіційного партнера компанії franke-partner.com.ua. Тут можна придбати як побутову техніку, так і предмети сантехніки для кухні, а також знайти величезний вибір аксесуарів.

Щоб оформити замовлення, необхідно вибрати відповідні товари і додати їх у кошик. Заповніть поля інформацією про себе і оформляйте замовлення!

Вгору