Сенета Ярослав ФОП – офіційний партнер «Франке Україна»
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0

Індукційні варильні поверхні

Сортування:
По популярності Від дешевих до дорогих

Важливо!

Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купувати продукцію Franke у офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"!

 

Офіційний представник ТОВ Франке Україна!

Franke-Partner.com.ua


Індукційні варильні поверхні

Новим, однак гучним словом в області побутової техніки для кухні є робоча поверхня. Це спеціальна панель, що дозволяє готувати їжу за допомогою високих температур. Вона цілком може замінити конфорки плити, а багато в чому - навіть перевершити їх. Наприклад, за рахунок невеликої висоти таку панель зручно встановлювати на стільниці практично в будь-якому місці.

Індукційні поверхні відрізняються від інших тим, що при нагріванні посуду сама конфорка не нагрівається і є абсолютно безпечною. Таким чином, ви ніколи не обпалитеся під час дотику до неї. Котушки індуктивності створюють електромагнітне випромінювання, яке і нагріває посуд.

Індукційні варильні поверхні зручні у використанні завдяки простим елементам управління, розташованим прямо на панелі. Залежно від моделі плити користувачам доступні різні температурні режими і додаткові можливості. Деякі конфорки дозволяють встановити на них відразу кілька предметів посуду, завдяки чому підвищується ефективність плити.

Як вибирати індукційну варильну поверхню

Панелям для приготування їжі варто віддати перевагу хоча б через це: вони швидко нагрівають посуд, надають можливість регулювати температуру, здійснювати контроль потужності роботи і температури, виключити неприємні запахи на кухні, користуватися автоматизованим пристроєм, зручно їм керувати, легко очищати поверхню, уникнути опіків.

Врахувати варто такі параметри:

  • компанія-виробник;
  • можливості конфорок;
  • число конфорок;
  • можливість регулювати нагрів;
  • наявність турбо-режиму;
  • матеріал виготовлення;
  • тип управління;
  • дизайн;
  • додаткові функції.

Сучасні моделі варильних поверхонь і різноманітність їх дизайнів дозволяє вибрати для себе відповідний варіант, що поєднується з інтер'єром кухні. Доповнивши таку варильну поверхню відповідною духовою шафою, можна отримати всі функції плити і навіть більше, при цьому більш комфортно розмістивши ці елементи на кухні.

Де замовляти індукційну поверхню

Сайт franke-partner.com.ua - це майданчик продажів офіційного партнера швейцарського виробника Франке, відомого на весь світ. Ми пропонуємо придбати оригінальні товари від компанії Franke за розумною ціною і з доставкою на необхідну адресу. На сторінках каталогу представлені доступні в нашому магазині моделі варильних поверхонь. Тут же можна ознайомитися з описом кожної позиції товару і зробити замовлення. Також радимо звернути увагу на кухонні витяжки Приємних і вигідних покупок разом із виробником якісної побутової техніки для кухні Franke!

Вгору