Сенета Ярослав ФОП – офіційний партнер «Франке Україна»
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0

З виносним виливом

Сортування:
По популярності Від дешевих до дорогих

Важливо!

Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купувати продукцію Franke у офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"!

 

Офіційний представник ТОВ Франке Україна!

Franke-Partner.com.ua


Як вибирати кухонний змішувач

Кухня - це одне з найбільш відвідуваних місць у квартирі. Причому, як для її жителів, так і серед гостей. Тому дуже важливо обладнати кухню будинку так, щоб в ній було приємно і комфортно перебувати. Змішувач - це невід'ємний елемент кухонного простору. Вибирати його дуже важливо не тільки за технічними характеристиками і можливостям, а й за зовнішнім виглядом, адже він весь час на виду і повинен гармоніювати з меблями та іншої сантехнікою.

Змішувачі відрізняються за конструкцією, зовнішнім виглядом і принципом роботи. Можна знайти варіанти, виконані з металу, відтінок яких, відповідно, металевий. Також є різні опції чорного, бежевого кольору і інших відтінків, з яких нескладно вибрати відповідний до вашого інтер'єру. Працювати вони можуть як від взаємодії з ручкою, що включає воду, так і від сенсора. Другі моделі більш дорогі, однак їх частіше замовляють власники громадських закладів, де дуже важливо зробити правильне враження на гостей.

Змішувачі з виносним зливом

Особливо зручною моделлю змішувача є варіант з висувним виливом. Як правило, такий предмет сантехніки має мобільну частину зі шлангом, завдяки чому струмінь можна направити туди, куди вам потрібно. Такі змішувачі незамінні в промислових масштабах, адже дозволяють очищати раковини і ванни від забруднень, а також більш комфортно використовувати виносний вилив для будь-яких інших цілей.

Змішувачі, в яких передбачений виносний вилив, дуже зручні на кухні, тому що дозволяють мити посуд з усіх боків. Особливо вони підходять для мийок із глибокою чашею, за наявності мобільного виливу можна ефективно обливати тарілки і каструлі, промивати овочі та використовувати напір води в напрямку, який потрібно в конкретний момент

Як і інші змішувачі, опції з виносним зливом можуть бути виконані в різних відтінках і з використанням різних матеріалів. Бажаєте доповнити кухню в стилі хай-тек або розбавити вінтажне оформлення цікавим рішенням? Тоді змішувачі з виносним зливом від Франке - то, що вам потрібно.

Де купувати змішувачі Franke

Швейцарська компанія, що виробляє як сантехніку, так і побутову техніку для кухні, сьогодні відома в більшості країн світу. У багатьох куточках земної кулі можна придбати товари від Франке. Однак не в кожній точці планети є офіційні дистриб'ютори оригінальних позицій швейцарського виробництва.

В Україні партнером компанії Franke є інтернет-магазин franke-partner.com.ua. В каталозі сайту представлені сертифіковані товари, які поставляються до країни безпосередньо від виробника. Безпосередня робота з Франке надає можливість нашому інтернет-магазину зберігати ціни на найбільш оптимальному рівні. Якісна сантехніка і кухонна побутова техніка - це завжди Franke!

Вгору