Акція! Купуючи два товари, отримуйте знижку 7%, три товару і більше знижка 10%. Додаткові знижки від 30000 і 70000 грн ..............

11.00 – 22.00    Ми працюємо! 

ФОП Сенета Я.М — ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ТОВ ФРАНКЕ УКРАЇНА
Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
0

Витяжки кухонні вбудовані

 

Вбудовані витяжки від компанії «Франке»

Кухонні витяжки потрібні для видалення диму та пару з приміщення, в якому готується їжа. Вбудовуванні витяжки одні з найбільш популярних серед всіх типів, представлених на сучасному ринку побутової техніки. Головною особливістю пристрою є те, що завдяки розміщенню в навісній шафі його практично не видно у приміщенні. Фірмові прилади від Franke економічні, витрачають небагато енергії, відрізняються безшумною роботою, мають естетичний дизайн. Дані пристрої займають мало місця, що сприяє їх розміщенню в малогабаритних кухнях.

 

 

Особливості фірмових виробів

Вбудована витяжка має багато переваг. Завдяки тому, що більшу частину поверхні витяжки не видно виробники використовують більш прості матеріали, щоб знизити ціну. Великий вибір моделей: виробники пропонують багато варіантів, з яких легко вибрати оптимальний, який добре впишеться в дизайн кухні. За принципом роботи вбудовані витяжки можуть бути рециркуляційні - повітря, що потрапляє в таку витяжку, очищується від забруднень з допомогою фільтрів і повертається назад в приміщення. Пристрої з відведенням: повітря в таких моделях виводиться назовні. Універсальні вбудовані витяжки поєднують в собі обидва режими роботи.

 

 

Переваги магазину «Franke»

Якщо Вам потрібно купити вбудовану витяжку на кухню, то звертайтеся до інтернет-магазину Franke. У нас доступні ціни, придбати товар є можливість онлайн, що економить час та кошти. Постачальник гарантує якість продукції згідно з законодавством України. Розрахуватися за придбаний товар можна як безготівковими засобами, так і готівкою. Перевезення по всій країні здійснює транспортна компанія «Нова пошта», у Києві та Львові можна скористатися послугами кур’єра. Якщо виникають питання, то звертайтеся до менеджерів компанії та отримайте професійну консультацію.

 

Вгору