ФОП Сенета Ярослав — Офіційний партнер ТОВ «ФРАНКЕ УКРАЇНА»
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
КАТАЛОГ товарів FRANKE

Посудомийки 60 см Franke

Сортування:

За популярністю

Від дешевих до дорогих

Посудомийні машини і їх ширина

Побутова техніка для кухні повинна не тільки гармонійно вписуватися в інтер'єр (що очевидно), але і повноцінно справлятися зі своїм прямим завданням. Посудомийні машини - це зручні апарати, призначені для очищення брудного посуду. У сучасному світі такий пристрій може собі дозволити практично кожна сім'я завдяки доступним цінам і широкому функціоналу. Безумовно, є і більш дорогі моделі, оснащені додатковими можливостями.

Ширина посудомийних машин впливає на її роботу з декількох сторін:

  • компактність - в залежності від того, скільки вільного місця є на кухні, необхідно вибирати розмір пристрою;
  • продуктивність - цей фактор також залежить від розміру, адже чим ширше апарат, тим більше посуду він може вмістити.

Широка різноманітність моделей на сьогоднішній день включає як великі, повнорозмірні варіанти, так і компактні машини, які встановлюються безпосередньо на стіл. Вибирайте пристрій в залежності від бажаної продуктивності, бюджету і марки компанії-виробника, якій довіряєте.

Посудомийні машини шириною 60 см

Посудомийні машини бувають різних розмірів. Габарити пристрою визначають його здатність очищувати певну кількість посуду. Наприклад, повнорозмірними вважаються 60-сантиметрові апарати. Вони здатні вміщувати до 14 посудних комплектів. Такі посудомийні машини підійдуть великим сім'ям та для використання в закладах громадського харчування.

Якщо вам необхідно мити велику кількість посуду після застіль, тоді ваше рішення - посудомийна машина зі значними габаритами. Ширина в 60 сантиметрів - містке рішення, яке швидко очистить все блюдця і келихи і при цьому заощадить воду на миття. На ринку технологічних пристроїв представлена маса варіантів дизайну і кольорів, тому в кожній кухні знайдеться місце для відповідної посудомийної машини.

Ціни на посудомийні машини шириною 60 см

За вартістю можна знайти абсолютно різні пропозиції. Ціна зазвичай залежить від характеристик самого апарату, від компанії-виробника, а також магазину, де клієнт здійснює покупку. В цілому, якщо приділити пошуку якісного пристрою достатньо часу, є високий шанс знайти ідеальну пропозицію.

Магазин franke-partner.com.ua - офіційний партнер виробника зі Швеції в Україні. У нас можна придбати якісні товари Франке за оптимальною ціною і з адресною доставкою. Ознайомтеся з нашими акціями, вони вам точно сподобаються. Використовуйте кращу побутову техніку в своєму будинку!

Вгору