ФОП Сенета Ярослав — Офіційний партнер ТОВ «ФРАНКЕ УКРАЇНА»
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
КАТАЛОГ товарів FRANKE

Посудомийні машини шириною 45 см - магазин FRANKE

Сортування:

За популярністю

Від дешевих до дорогих

Купівля посудомийної машини

Рутинна робота на кухні - не найулюбленіше, але необхідне заняття для кожної господині. Однак сьогодні є можливість зробити все це більш комфортним: винаходи вчених у сфері побутової техніки дозволяють спростити цю задачу. Посудомийна машина - це як раз один з апаратів, здатних зробити життя господині набагато краще.

Основне завдання посудомийних машин - очищати брудний посуд. Для цього їй необхідна певна кількість води, миючий засіб (можливе використання більш інтенсивних, ніж для ручного миття) і електроенергія. Завантажте тарілки і чашки в пристрій, підготуйте все необхідне і почніть процес мийки. Найближчим часом наслідки застілля будуть усунені.

Чи купувати посудомийну машину - питання безпосередньо до кожного окремо. Якщо процес миття не викликає у вас дискомфорту, і вам не шкода витраченого на нього часу, тоді, швидше за все, цей пристрій вам не потрібен. Однак тим, хто хоче довірити миття посуду спеціальному апарату, призначеному для цієї мети, ця пропозиція може бути цікавим.

Посудомийні машини 45 см

Компактний варіант такого пристрою - це посудомийна машина з шириною 45 сантиметрів. Її зручно вбудовувати в кухонні меблі, розташовувати в невеликих приміщеннях і використовувати для сімей до п'яти чоловік. В такому апараті помістяться до десяти комплектів посуду. Зручно і те, що посудомийна машина економить воду в порівнянні з ручним миттям того ж кількості посуду.

Вартість пристрою шириною в 45 см найчастіше нижче, ніж у 60-сантиметрових. Однак вони можуть очищувати менше посуду за одне миття. Посудомийна машина такого розміру, наприклад, підійде для сім'ї до п'яти чоловік. В такому випадку апарат повністю задовольнить потреби користувачів.

Переваги такого вибору в тому, що він може позбавити вас від необхідності стояти у мийки годинами і очищати брудні сковорідки і каструлі. Тепер у вас для цієї мети буде спеціально призначене пристрій. Посудомийна машина дозволить швидко і якісно справлятися з миттям посуду і зберегти енергію для більш важливих справ.

Де придбати посудомийну машину?

Купівля кухонної побутової техніки вимагає вашого відповідального підходу і правильного вибору магазину. Щоб зробити замовлення посудомийної машини Франке, перегляньте каталог пристроїв на сайті franke-partner.com.ua. Замовляючи техніку у нас, ви гарантовано отримуєте оригінальний апарат від виробника і можете розраховувати на гарантійний ремонт в разі необхідності.

Вгору