Інтернет-магазин franke-partner.com.ua - це кращий вибір офіційної кухонної техніки швейцарського виробника Franke.


Які наші відмінності і чим відрізняємось від інших інтернет-магазинів? 

► Широкий асортимент.

► Гнучка цінова політика. 

► Сертифікована продукція. 

► Індивідуальний підхід до клієнта. 

► Безкоштовна та вчасна доставка. 

► Достовірна інформація про товар. 

► Уся запропонована продукція є офіційною, та підлягає гарантійним зобов’язанням. Ми впевнені в якості наших товарів, та пропонуємо гарантію до 10 років

► Досвід нашої роботи на ринку вбудованої кухонної техніки становить понад 10 років, що дозволило нам обзавестися власним складом з виключно оригінальною продукцією вбудованої техніки преміум. 

► Наш персонал дасть відповіді на всі ваші запитання, та проведе професійні технічні консультації з будь-яких питань, що виникли у вас. Працівники магазину систематично проходять навчання в представництві компанії-виробника. 

► Для здійснення вибору, ви можете ознайомитись з товаром переглянувши актуальні фото та відео на сайті. А також є можливість наживо оглянути запропоновану продукцію відвідавши наші фірмові магазини:

— магазин " Франке", м. Львів, ТЦ " Три слони", кільцева дорога виїзд з вул. Городоцька, 097-7-900-900


Ваш час та комфорт для нас безцінний, тому ми чітко дотримуємось термінів доставки, та здійснюємо її прямо до вас додому, в офіс, або в офіс транспотної компанії. Доставка товарів безкоштовна, ви оплачуєте тільки вартість товару вказану на сайті.