Сенета Ярослав ФОП – офіційний партнер «Франке Україна»
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Frames by Franke

Сортування:

За популярністю

Від дешевих до дорогих

Frames by Franke

Frames by Franke являє собою модульну систему. Вона складається з 57 елементів, які легко комбінуються один з одним та створюють ідеальні умови для приготування їжі. Frames by Franke - це неймовірне кухонне обладнання, в якому застосовуються найкращі інноваційні технології та яке вирізняється високою ефективністю.

 

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНЕ МІСЦЕ

Реальне життя відбувається на кухні. Саме тут ми переживаємо драматичні події в нашому житті, творимо, розділяємо свої почуття з близькими людьми та складаємо плани на майбутнє. Кухня – це місце, де люди збираються разом, відкривають для себе нові речі та збираються в подорожі.

 

МОДУЛЬНА СИСТЕМА ЯК У КАЗЦІ
Емоційна та соціальна значущість кухні у нашому житті надихнула компанію Franke на створення нової революційної системи: Frames by Franke. Модульна система створює ідеальне середовище для індивідуальної творчості.

 

КУХНІ 24/7

Кухонні системи Frames by Franke пропонують унікальні функції доступні користувачам цілодобово. Незалежно від того, чи готуєте Ви святковий обід чи звичайний перекус, кухні із Frames by Franke ніколи Вас не підведуть.

 

РОБОТА ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ

Ми присвятили багато часу дослідженню та удосконаленню робочих процесів на кухні. В результаті ми створили кухонні системи, кожен елемент яких, кожен прилад і кожен аксесуар ідеально доповнюють один одного та створюють гармонійне ціле.

 

СМАК ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДИЗАЙНУ

З кухонними рішеннями від Franke Ваша кухня стане справжньою принадою для очей. Кожна деталь кухні спроектована надзвичайно привабливою і функціональною та доступна в двох кольорах: чорному та кольорі шампань. Кухня адаптується до потреб користувача. Незалежно від комбінації та поєднання елементів кухні, результат, безумовно, буде тішити погляд та зігрівати душу довгі роки.


Професійна кухонна техніка Frames by Franke преміум-класу

Вгору