Сенета Ярослав ФОП – офіційний партнер «Франке Україна»
Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
0

🔴Наборы аксессуаров для моек Franke

Сортировка:
По популярности От дешёвых к дорогим

Skip to main content

Franke LogoFranke Logo

Home Solutions

Home Solutions — це рішення для неповторного оформлення житлового простору

Знайомтеся

 

Універсальні аксесуари All-In

Перетворіть свою мийку на надзвичайно зручне та стильне робоче місце. All-In - це гнучка система аксесуарів, які допоможуть вам готувати та зберігати їжу. Тепер те, що ви використовуєте найчастіше, завжди під рукою.

Стиль і функціональність роблять ці неперевершені аксесуари для мийок чудовим доповненням до будь-якої кухні. Завдяки своєму дизайну, кожен елемент підійде до будь-якої мийки*, а його інтуїтивно зрозуміла модульна система перетворює підготовку до готування, сам процес приготування страв та прибирання на гру, від якої ви отримаєте справжнє незрівнянне задоволення!

* До 540 мм

Вісім аксесуарів, безліч можливостей

Від сніданку для всієї родини до романтичної вечері: All-In — саме те, що потрібно для організації ідеального робочого місця на кухні. З цими аксесуарами ніщо не зможе відволікти вас від приготування найсмачніших страв. Це розумна та універсальна система, має вісім окремих аксесуарів для різноманітного використання. Насолоджуйтеся повним контролем на кухні, незалежно від того чи готуєте ви прості повсякденні страви, чи влаштовуєте справжні бенкети.

Універсальні аксесуари All-In,  докладний опис

Відкрийте для себе переваги аксесуарів All-In

Практичність і простота

Усі аксесуари розроблені для злагодженої роботи на вашій кухонній мийці. Вони надають широке різноманіття можливостей, що завжди у вас під рукою.

Модульні аксесуари

Комбінуйте аксесуари, щоб персоналізувати робоче місце відповідно до своїх потреб, отримавши більшу універсальність і контроль на кухні.

Сумісність із мийками

Дана універсальна модульна система підходить для будь-якої мийки діаметром до 540 мм, зокрема до мийок Franke з граніту та нержавіючої сталі.

Компактність при зберіганні

Покладіть усі аксесуари All-In у контейнер для зберігання Soft Touch, щоб ваша кухня завжди залишалась охайною й упорядкованою. Коли вони знадобляться вам знову, ви швидко знайдете та розкладете їх.

Аксесуари All-In у дії

All-In - це інтуїтивно зрозуміла модульна система аксесуарів для мийки. Ергономічность та стильний дизайн ідеально пасує до будь-якого інтер'єру кухні.

Обирайте свій варіант набору аксесуарів All-In:

наступні

кроки

Знайдіть партнера Franke

Якщо ви плануєте новий проєкт ремонту кухні, довірені партнери Franke готові перетворити ваші ідеї на реальність.

 0 800 301 801 info-fua@franke.comПошук партнерів

Наверх