ФОП Сенета Ярослав — Офіційний партнер ТОВ «ФРАНКЕ УКРАЇНА»
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
КАТАЛОГ товарів FRANKE

Склокерамічні варильні поверхні - магазин FRANKE

Сортування:

За популярністю

Від дешевих до дорогих

Варильні поверхні зі склокераміки

Плита - це, безумовно, зручний, проте досить великий предмет побутової техніки для кухні. Для невеликих кухонь і більш сучасних рішень більше підійдуть варильні поверхні. Такий пристрій набагато простіше монтувати завдяки його невеликій висоті, а також вони безпечні і зручні у використанні.

Є кілька видів склокерамічних варильних поверхонь. Одні нагріваються самі, нагріваючи посуд під собою, інші ж можуть нагріти посуд, при цьому залишаючись холодними. Варильні поверхні бувають автономні і залежні. Якщо на панелі розміщені ручки або сенсорні перемикачі для управління, вона є автономною. В іншому ж випадку управляти поверхнею без духової шафи буде неможливо.

На ринку представлений широкий вибір моделей варильні поверхні зі склокерамікою різних відтінків, один з яких неодмінно впишеться в ваш кухонний простір. Панелі для приготування їжі дозволяють приготувати практично будь-яку страву. При бажанні можна обійтися такий варильною поверхнею і не набувати духову шафу в принципі, як роблять дуже багато людей.

Як вибирати панель зі склокераміки

Купівля варильні поверхні - відповідальне завдання, що вимагає не тільки естетичної оцінки предмета техніки, а й практичного підходу до функціоналу. Перед придбанням склокерамічної варильної панелі до себе на кухню, необхідно звернути увагу на наступні критерії:

  • кількість конфорок;
  • колір скла;
  • розмір конфорок;
  • наявність елементів управління;
  • розміри панелі;
  • матеріал виготовлення;
  • додаткові можливості.

Вартість варильної поверхні може відрізнятися, тут все залежить від виробника, функціоналу конкретної моделі і матеріалів, використаних при виготовленні панелі, а також магазину-дистриб'ютора. Чим ближче магазин співпрацює з виробником, тим більше розумних цін можна очікувати. Також в залежності від вашого особистого бюджету можна вибрати певний вид поверхні для готування.

Де купити склокерамічну панель

Здійснити покупку варильної поверхні ви можете в онлайн-магазині franke-partner.com.ua. У нас представлена оригінальна продукція швейцарського виробника Франке, виготовлена на заводах компанії. Замовлення може бути оформлений з доставкою до вас додому, що дуже зручно, особливо з важкою побутовою технікою. Сайт franke-partner.com.ua надає сертифікат і гарантію на кожен із товарів. Обладнайте свою кухню зі смаком разом з побутовою технікою Franke!

Вгору