ТОВ "Партнер" — ОФІЦІЙНИЙ ПАРТНЕР ТОВ ФРАНКЕ УКРАЇНА
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажання
0
КАТАЛОГ товарів FRANKE

Сортування відходів Franke

Системи сортування відходів

Сьогодні питання вторинного використання як ніколи актуальне. Через те, що деякі матеріали (поліетилен, пластик) істотно забруднюють нашу планету і наносять її мешканцям значної шкоди, в сучасному світі дуже гостро стоїть питання переробки відходів для подальшого використання. Щоб це було можливим, всі відходи необхідно сортувати в залежності від їх виду. Найбільш оптимальний варіант - розділяти сміття вручну і складати по різних контейнерах.

Згідно з правилами сортування відходи можуть бути таких видів:

  • ті, з яких можна отримати вторинну сировину після переробки;
  • підлягають спеціальній утилізації, токсичні або біологічно небезпечні;
  • ті, які не можна поховати або компостувати (харчові відходи);
  • підлягають спалюванню в піролізних котлах.

На сьогоднішній день спеціальні пристрої для подрібнення і сортування відходів можна придбати у вільному доступі. Контейнери для різних видів відходів дозволять відразу розподіляти сміття по різних ємностях. Правильно розділені відходи набагато простіше переробляти згодом.

Сортування відходів Franke

Швейцарська компанія-виробник сантехніки, побутової техніки та аксесуарів Франке пропонує широкий асортимент систем сортування відходів, а також пристроїв для їх подрібнення. Якщо системи сортування - це стаціонарні контейнери з переробленого пластику і відрізняються вони лише обсягом, на який розраховані, то подрібнювачі відрізняються і розміром, і потужністю.

Багато підприємств в наш час намагаються стежити за навколишнім середовищем і за можливості мінімізувати збиток, що наноситься їй під час виробництва. Спеціальні сортери для відходів дозволяють швидко і просто розділяти відходи під час утилізації. Подальша сортування такого сміття займе значно менше часу.

Якщо ваша компанія також дбає про навколишнє середовище, обзаведіться спеціальними контейнерами - і проведіть навчання для співробітників про те, як саме варто їх застосовувати. І тоді незабаром підприємство стане максимально екологічним.

Де придбати товари Franke?

Компанія Франке надає свої оригінальні товари в Україну виключно через офіційних партнерів. Сайт franke-partner.com.ua - це ваш надійний спосіб придбати справжню побутову техніку та сантехніку, а також аксесуари безпосередньо від швейцарського виробника. Дилер товарів Franke в Україні пропонує товари з офіційною гарантією та бере на себе всі зобов'язання з гарантійного ремонту придбаних в компанії пристроїв і предметів сантехніки.

Немає товарів

Вгору