Сенета Ярослав ФОП – офіційний партнер «Франке Україна»
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Мікрохвильовки зі склом

Сортування:

За популярністю

Від дешевих до дорогих

Мікрохвильові печі зі склом

Побутова техніка сьогодні досягла піку свого розвитку. Нам пропонують небачені раніше пристрої з несподіваним набором функцій і зовнішнім виглядом. Однак і вже звичні нам апарати видозмінилися і просунулися в розвитку. Як ось мікрохвильова піч: цей відомий всьому світу пристрій тепер має безліч додаткових функцій, привабливий дизайн і довговічність.

Мікрохвильовка - це відмінна альтернатива звичайній плиті, коли необхідно розігріти страву, і духовці, коли потрібно її приготувати. Лічені хвилини відділяють вас від смачної вечері, а ми поки розповімо про переваги мікрохвильовок. По-перше, така піч компактна. Вона може бути встановлена в будь-якому місці на кухні: як на столі або стільниці, так і на холодильнику або спеціальній полиці. Друге - це її швидкість роботи. Якщо ви завантажили в мікрохвильовку, наприклад, картоплю, хвилин за 7 (в залежності від конкретної моделі) вона вже буде готова до вживання.

Як вибирати пристрій?

Незважаючи на величезну кількість переваг мікрохвильової печі, вибір між моделями досить складний. Різні виробники роблять акцент на різні переваги в процесі виробництва мікрохвильових печей. Деяким вдається поєднати в одному пристрої кілька моментів. Розставте пріоритети в якостях апарату, які важливі для вас, і вибирайте його в залежності від цього.

Наприклад, вам може бути важлива функція «гриль» в мікрохвильовій печі. В такому випадку розглядайте моделі, що мають цю функцію. І в такому випадку вирішальними виявляться додаткові параметри і функції, які поєднують в собі ці моделі. Пам'ятайте також про вартість і зовнішній вигляд - ці критерії важливі для вибору.

Матеріал виготовлення - ще один параметр, на який звертають увагу під час придбання. Скло в мікрохвильовці дозволяє побачити процес приготування їжі і відстежити готовність вашого страви. Скло повинно бути загартоване і розраховане на високі температури.

Де купувати мікрохвильовки зі склом?

Бренд, мікрохвильова піч якого вас цікавить, зумовлює місце її придбання. Наприклад, швейцарський виробник Franke, що пропонує світового ринку сантехніку і предмети побутової техніки для кухні, надає свої товари тільки офіційним партнерам в різних країнах. Тому для покупки мікрохвильовій печі Франке необхідно звернутися до офіційних дистриб'юторів. Сайт franke-partner.com.ua пропонує придбати оригінальні товари від швейцарського виробника прямо в Україні. Обладнайте свою кухню найбільш надійними предметами техніки і сантехніки разом з Франке!

Вгору