ФОП Сенета Ярослав — Офіційний партнер ТОВ «ФРАНКЕ УКРАЇНА»
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
КАТАЛОГ товарів FRANKE

Емальовані мікрохвильовки

Сортування:

За популярністю

Від дешевих до дорогих

Емальовані мікрохвильові печі

Швидкий спосіб отримати готову вечерю - приготувати її за допомогою мікрохвильової печі. На сьогоднішній день існує величезна кількість моделей мікрохвильовок, які дозволяють економити час і давати бажаний результат. Пристрій працює в різних режимах для різних страв, може розморожувати, підігрівати і повноцінно готувати їжу.

Мікрохвильова піч для кухні - один з основних предметів техніки. Використовується він досить часто, тому вибирати його необхідно ретельно. Зверніть увагу на параметри, важливі для вас в процесі експлуатації. Наприклад, якщо ви хочете готувати в мікрохвильовці випічку, придбайте апарат з цією функцією. Для запеченого м'яса також є свій режим.

Серед виробників мікрохвильових печей можна знайти як японські і американські, так і китайські компанії. Виробники всього світу, розуміючи популярність цього пристрою, пропонують варіанти моделей апарату. Придбати мікрохвильову піч можна як за бюджетною, так і за більш високою вартістю.

Переваги мікрохвильових печей

Чому мікрохвильовки так популярні і що можна отримати з цього пристрою при його покупці? Отже, кожен пристрій має основні функції та додаткові. Серед основних - підігрів страви і його приготування. При цьому додаткові - режим випікання, гриль, розморожування, очищення парою, усунення запахів і інші опції.

Перед покупкою мікрохвильовки необхідно звернути увагу на фірму-виробника, можливості мікрохвильовки, матеріали, з яких вона виготовлена, вартість кожної пропонованої моделі в конкретному магазині. Однак крім цього, вибираючи мікрохвильову піч, необхідно встановити власні параметри. Якщо для вас пріоритетна можливість мікрохвильової печі швидко розморожувати продукти, враховуйте це при покупці.

Де купувати мікрохвильовку Франке?

Побутову техніку виробництва швейцарської компанії Franke необхідно купувати тільки у офіційних представників компанії в Україні. Таким партнером є сайт franke-partner.com.ua. Зручний метод замовлення, оперативна доставка, тільки справжня продукція з сертифікатом і гарантією, розумні ціни і якісний сервіс - саме це відрізняє нас від конкурентів.

Швейцарський виробник Франке пропонує свою продукцію покупцям з усього світу. Щоб бути впевненим у тому, що ви купуєте справжній товар від Franke, співпрацюйте з офіційними партнерами компанії. Тільки вони можуть надати якісний товар за прийнятною ціною, адже працюють з виробником безпосередньо.

Вгору