Важливо

Щоб уникнути непорозумінь з гарантійними зобов'язаннями, рекомендуємо купувати продукцію Franke у офіційного партнера ТОВ "Франке Україна"!

Офіційний представник ТОВ Франке Україна!

Franke-Partner.com.ua


Дивовижні кухонні матеріали

Наші кухонні матеріали розробляються та виготовляються із надзвичайною майстерністю. Саме тому завдяки нашим високоякісним матеріалам Ви зможете створити саме ту атмосферу та стиль в кухні, які тільки захочете. 

Пристрасть до дивовижного

Диво починається з матеріалів, які ми обираємо для наших кухонь. Для того, щоб Ви швидко та легко зробили правильний вибір, ми ретельно відібрали та вдосконалили кожен представлений у асортименті матеріал, незалежно чи це нержавіюча сталь преміум класу, вогнетривка кераміка чи граніт вищого класу. 


Для того щоб правильно вибрати кухонну мийку, пропонуємо ознайомитися з матеріалами, які використовуться для виготовлення мийок для кухні, швейцарською фірмою Franke. 

 

Нержавіюча сталь

Тектонайт® Фраграніт® Кераміка

 

Класичний, стійкий до впливу високих температур, надзвичайно гігієнічний та привабливий на вигляд матеріал. Це ідеальний матеріал для професіоналів.

 

 

Унікальна текстура та зовнішній вигляд. Доступні в різноманітних дизайнах та кольорах. Ультрасучасний матеріал для повсякденних кухонних завдань.

 

 

Красивий та міцний матеріал, який не боїться високих температур та запобігає розвитку бактерій

 

 

Міцніший за сталь, стійкий до подряпин та надзвичайно гігієнічний матеріал.

 

Дивовижна ефективність

Не випадково 70% мийок по всьому світу виготовлені з нержавіючої сталі. Вона виглядає чудово практично у будь-якій кухні. Більше того, нержавіюча сталь стійка до корозії, непориста, проста в догляді та надзвичайно гігієнічна. Нержавіюча сталь збагачена киснем та утворює пасивний захисний шар, який постійно оновлюється. Вона може витримувати екстремальні температури та стійка до корозії.

Стійкість до ударів

Матеріал є стійким до впливу всіх чинників, що можуть виникнути в щоденному побуті на кухні. Тести довели, що мийка витримує падіння кухонних предметів під час повсякденного використання.

Вражаюча міцність

Матеріал Фраграніт+ складається із близько 80% кварцу - четвертого за твердістю мінералу на землі, що є основною складовою граніту, та близько 20% акрилу. Даний склад є найбільш оптимальним результатом багаторічного досвіду та щоденних тестів.

Ідеальна поверхня 
Поверхня керамічної мийки вкрита глазур'ю, котра не тільки забезпечує міцність, але й має надзвичайно гладку поверхню, на якій не затримуються забруднення.
Унікальний склад
Сьогодні на ринку дуже багато виробників пропонують мийки з нержавіючої сталі. Нержавіюча сталь від Franke вирізняється серед інших матеріалів такого типу високим вмістом нікелю і хрому, що робить цей матеріал стійким до впливу тепла та холоду. 

Стійкість до високих температур

Деко, яке витягнуте з духовки має температуру близько 230 °С. Мийки з  Tектонайт® стійкі до такого впливу, якщо цей вплив не є довготривалим.

Антибактеріальний захист

Кухня повинна бути стерильною. Завдяки використанню спеціальної запатентованої добавки Sanitized® компанія Franke визнана новатором в розробці гранітних комплектуючих для мийок. Sanitized® знижує ріст бактерій на поверхні Фраграніту на 99%. Крім того, Фраграніт є стійким до утворення плям і високих температур до 280°С.

Надзвичайно міцна 
Завдяки запатентованній технології виробництва матеріалу Fraceram® та вибору ідеального співвідношення сировини, керамічні кухонні мийки Franke витримують значно більші механічні навантаження, ніж кераміка, яку ми використовуємо у ванній кімнаті.

Стійкість та екологічність

Нержавіюча сталь від Franke на 70% складається з переробленого матеріалу і на 100% підлягає вторинній переробці. Все тільки найкраще для Вашої мийки. Ми виготовляємо нержавіючу сталь високої якості для всього світу.

Прихований перелив

Перелив - не тільки необхідний елемент конструкції мийки, що надає безпеку, а й елемент дизайну. Також завдяки даній конструкції значно підвищується гігієнічність мийки, оскільки декоративна кришка з логотипом Franke приховує забруднення і служить фільтром для крупних предметів.

Поради з догляду за гранітом
У більшості випадків достатньо просто легкими круговими рухами протерти поверхню намиленою нейлоновою щіткою та ретельно промити водою.Не використовуйте абразивні миючі засоби, порошки, відбілювачі та засоби для видалення засмічень.

100% натуральний матеріал

Fraceram® виготовляється виключно з природніх компонентів - кварцу, польового штапу та глини. Це абсолютно безпечний та гігієнічний матеріал, виготовлення якого не несе загрозу навколишньому середовищу.

Точність, яку Ви бачите

Оскільки ми працюємо із найкращою нержавіючою сталлю, ми виготовляємо великі мийки із цілісного листа металу з мінімальними ознаками обробки. Завдяки цьому Ваша мийка виглядає ще більш привабливою.

Стійкість до ультрафіолетових променів

Завдяки спеціальному покриттю мийка стійка до впливу ультрафіолетових променів, тому її можна монтувати біля вікна і вона ніколи не втратить свій оригінальний колір.

Стійкість до подряпин

Завдяки запатентованій технології виготовлення, більша частина часточок граніту зосереджується на зовнішній поверхні мийки - саме там, де необхідно максимальна міцність. Кухонне приладдя не здатне пошкодити поверхню мийки, оскільки метал є м'якшим від Фраграніт+.

Легкість у догляді

Керамічні кухонні мийки Franke відрізняються особливою легкістю миття та догляду. В порівнянні зі звичайною керамікою, Fraceram® є вдосконаленим для вимог кухні матеріалом. Часто забруднення можна змити звичайною водою, навіть не використовуючи при цьому хімічні засоби чи губку. 

Прості в догляді

Для того, щоб очистити мийку із нержавіючої сталі достатньо просто протерти поверхню мийки за допомогою вологої ганчірки. Потім ретельно змийте залишки миючого засобу водою і Ваша мийка виглядатиме як нова. Не використовуйте відбілювачі або інші кислотні миючі засоби.

Стійкість до подряпин та стирання

Завдяки часточкам скла, котрі знаходяться в зовнішньому покритті мийки, перетворюють її у надміцну до подряпин та стирання. Нова формула Тектонайт® забезпечує збільшену стійкість до подряпин та стирання - значно вище результатів, підтверджених у випадках класичних продуктів виконаних з композиту що доступні на ринкув за весь час.

Акрил в якості зв'язуючого матеріалу

На відміну від більшості інших виробників гранітних мийок, що використовують поліестер в якості зв'язуючого матеріалу, Franke  використовує лише високоякісні акрилові смоли власної розробки. Акрил є прозорим, стійким до ультрафіолету, пластичним та міцним матеріалом. Крім того це практично єдиний синтетичний матеріал, що дозволений в медицині завдяки своїм антибактеріальним властивостям.

Стійкість до плям 

Характеристики Fraceram® дозволяють не хвилюватися про природні фарбники, що є у продуктах. Навіть такі складні залишки продуктів, як буряковий сік, залишки чаю, сліди від чорниць чи гарячого жиру не залишають слідів на поверхні мийки. Достатньо просто змити забруднення і плям на мийці не залишиться.

Високоякісна нержавіюча сталь

Franke використовує виключно високоякісну нержавіюча сталь марки AISI 304, котра містить 18% хрома та 10% нікелю. Цей склад надає ій неперевершених властивостей та довговічності.

 Стійкість до утворення плям

Тектонайт® не схильний до впливу барвників. Навіть після залишеного на добу на поверхні мийки барвника, не залишається жодних слідів.

Широка кольорова гама

Кухонні мийки Franke можуть бути виготовлені у різноманітних кольорах та відтінках. Від сніжно-білого до блискуче-чорного.

Стійкість до ударів та подряпин

Fraceram® - екстремально міцний матеріал, що витримує випадкові падіння кухонного приладдя. Він відповідає європейським стандартам, а також запатентований згідно норм Norms/ standards/ legal requirements: DIN EN 13310:2003, Declaration of Performance No. 003-13310-2014.

Стійкість до впливу високих температур

Кухонні мийки з нержавіючої сталі здатні витримати значно вищу температуру, ніж гранітні чи синтетичні. Сталь плавиться при температурі 1450 °C, тому гарячі сковорідки чи деко з духовки - не проблема для неї.

Делікатна на дотик поверхня

Гладка поверхня мийки захищає її від забруднень, котрі можна змити струменем води. Мийки з Тектонайт® є винятково гігієнічними, легкими в догляді та чищенні.

Попередньо підфрезеровані отвори під змішувач

Виготовлення отвору під змішувач стало значно простішим завдяки тому, що на виробництві вифрезеровують отвір зі зворотньої сторони. Під час монтажу мийки спеціаліст пробиває отвір спеціальним пробійником або висвердлює фрезою.

Made in Germany

Кухонні мийки Franke з матеріалу Fraceram® виготовляється спільно з всесвітньовідомою німецькою компанією Duravit, що частково належить Franke, у Німеччині. Багаторічний досвід обох фірм став у нагоді при створенні найкращих керамічних мийок.

Прихований перелив

Перелив - не тільки необхідний елемент конструкції мийки, що надає безпеку, а й елемент дизайну. Також завдяки даній конструкції значно підвищується гігієнічність мийки, оскільки декоративна кришка з логотипом Franke приховує забруднення і служить фільтром для крупних предметів.

Унікальна текстура матеріалу

Спеціальна матова текстура надає мийці вигляд гранітної та гарантує легкість в догляді.

Стійкість до ультрафіолетовего випромінювання та плям

Franke  не фарбує гранітні мийки, а використовує коштовну, проте дуже  надійну технологію пігментації часточок граніту при високих температурах. Завдяки цьому мийка не втратить свого кольору навіть під впливом сонячного проміння.

Кольорова гама

Завдяки спеціальному глазурному покриттю, керамічні мийки Franke мають неперевершений вигляд і кольори грають по-новому. На вибір два види кольорів - матові глянцеві. Глянцеві для сучасних кухонь із новітніми матеріалами з великої кількістю металу чи скла та матовий для класичних кухонь з використанням дерева

Різноманітні види монтажу

Кухонні мийки Franke в залежності від моделі можна замонтувати будь-яким способом. Більшість моделей призначений для врізного монтажу та монтажу із заниженим краєм - Slim Top. Є мийки для монтажу під стільницю. Серія Box може бути змонтована 3-ма способами.

SMC

Скловолокно в поєднанні із високоякісним поліестеровим наповнювачем забезпечують пружність а також надзвичайну стійкість до ударів.

Дивовижність у будь-якому кольорі

Заповніть Вашу кухню гарним кольором і елегантним гранітом. Саме Фраграніт+ від Franke ідеально підійде Вам.

Вентиль-ексцентрик Easy Click

Новітня система керування зливним вентилем без занурювання рук у воду в преміальних кухонних мийках Franke Fraceram® забезпечує максимальний комфорт та гігієнічність.

Спеціальна поліровка

Полірована сталь надає мийці неперевершенного вигляду. Жоден інший матеріал не порівняється із шляхетним блиском нержавіючої сталі.

 

Мінімалістичний стиль

Завдяки унікальній текстурі та приголомливому зовнішньому вигляду композитні мийки з Тектонайт® представлені у широкій гаммі мінімалістичних стилів та кольорів.

Ідеальний для активних сімей

Кухня повинна бути стерильною. Завдяки використанню спеціальної запатентованої добавки Sanitized® компанія Franke визнана новатором в розробці гранітних комплектуючих для мийок. Sanitized® знижує ріст бактерій на поверхні Фраграніту на 99%. Крім того, Фраграніт є стійким до утворення плям і високих температур до 280°С.

Види монтажу

Керамічні мийки Franke з матеріалу Fraceram® в залежності від потреб клієнта можуть бути для врізного монтажу, або для монтажу під стільницю. Серії Maris та Mythos призначені для класичного для монтажу, серія Kubus - для мотажу під стільницю.